fbpx

Poté, co BAT na podzim roku 2020 představila v novém designu nikotinové sáčky VELO, vstupuje nyní na scénu s novou verzí VELO MINI, jež nabídne menší velikost sáčků, některé nové příchuti a nižší obsah nikotinu

Zveřejněno: 23. 4. 2021

Nikotinové sáčky jsou moderní alternativou ke klasickým cigaretám a za velmi krátkou dobu si získaly výraznou oblibu u českých spotřebitelů. Společnost British American Tobacco (BAT) pokračuje v jejich vývoji a své dosavadní portfolio tohoto segmentu rozšiřuje o další varianty. Nikotinové sáčky VELO, které jsou ve své kategorii jasnou jedničkou na českém trhu, nyní představila v nové verzi VELO MINI, která potěší nejen vyznavače minimalismu.

Už dávno neplatí, že užívání nikotinu musí být spojeno s nepříjemným zápachem, obtěžujícím kouřem a společenskou diskreditací. Poté, co BAT na podzim roku 2020 představila v novém designu nikotinové sáčky VELO, vstupuje nyní na scénu s novou verzí VELO MINI, jež nabídne menší velikost sáčků, některé nové příchuti a nižší obsah nikotinu. Potěší tak stávající uživatele, kterým původní rozměr polštářků nevyhovoval, ale také ty dospělé kuřáky, kteří si k této méně rizikové formě užívání nikotinu hledají cestu.

Ušetříte místo i okolí

Užší profil nové MINI edice umožňuje použití sáčku kdykoli, kdy je kouření nebo tzv. vapování zapovězeno, ať už na cestách, během dne v práci nebo při návštěvě restaurace. Umenšený formát balení tak ocení například ženy, které málokdy mívají ve svém psaníčku místa nazbyt.

Naší ambicí do roku 2030 je mít celosvětově až 50 milionů spotřebitelů v kategorii méně škodlivých produktů.

„Nikotinové sáčky VELO představují pro kuřáky další příležitost přejít na výrobky se sníženým rizikem. BAT tak úspěšně pokračuje v naplňování své strategie „Better Tomorrow“. Naší ambicí do roku 2030 je mít celosvětově až 50 milionů spotřebitelů v kategorii méně škodlivých produktů, kam kromě nikotinových sáčků VELO řadíme zařízení na zahřívání tabáku glo, či elektronické cigarety Vype,” uvedl Tomáš Tesař, ředitel komunikace BAT.

Vstříc přívětivosti

Aplikace nových VELO MINI je stále stejně jednoduchá. Polštářek, který kromě nikotinu obsahuje pouze vodu, eukalyptus, celulózová vlákna z borovice, aromatické látky a sladidla, si stačí vložit do úst pod horní ret, kde je jeho obsah postupně vstřebáván ústní sliznicí. Přibližně po třiceti minutách jej pak vyhodíte do koše nebo uschováte pod víčkem krabičky. Nikotinové sáčky VELO tak zůstávají zárukou uživatelské přívětivosti.

Nová edice VELO je výhradně určena dospělým uživatelům nikotinových produktů a je dostupná v ve čtyřech vybraných příchutích: Tropic Breeze, Berry Frost, Urban Vibe a Polar Mint.  K dostání je přímo na eshopu govelo.cz za doporučenou maloobchodní cenu 104 Kč.

Související…

Cesta k naplnění novoročního předsevzetí: Odložte cigarety a zkuste alternativu
Komerční článek

foto: VELO MINI, zdroj: VELO MINI

Tipy redakce

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...