fbpx

Novinka na českém trhu nabízí firmám možnost pořízení kol a elektrokol metodou operativního leasingu

Zveřejněno: 16. 4. 2020

Zpřístupnit kvalitní značková kola a elektrokola firmám a dalším subjektům a podpořit tak ekologickou mikromobilitu – to je cílem nového startupového projektu KoloNaOperák, který nabízí kola a elektrokola na operativní leasing. Firmy mají možnost poskytnout svým zaměstnancům pohodlný a zároveň ekologický způsob cesty do práce s minimálními finančními náklady a starostmi o údržbu.

Ve střední Evropě je KoloNaOperák prvním projektem, který na operativní leasing nabízí klientům kola a elektrokola. „Lidé si na leasing běžně pořizují auta, není tedy důvod, proč by to takto nemohlo fungovat i s koly,“ vysvětluje zakladatel a majitel projektu Michal Bařina. „Klient si na našem e-shopu vybere typ kola a značku, která se mu líbí, a o vše ostatní včetně dodávky, servisu a zabezpečení se postaráme my,“ dodává.

Pořád nové modely

V ceně operativního leasingu je jak samotné elektrokolo, tak i jeho pojištění proti krádeži nebo poškození, kompletní servis, mobilní aplikace a inteligentní nabíjecí stojan.

Služby KoloNaOperák mohou využít především firmy jako atraktivní zaměstnanecký benefit, kterým svým zaměstnancům usnadní cestu do práce.

„Hlavní výhodou pořízení kola a elektrokola na operativní leasing je to, že zákazník má neustále přístup k nejnovějším modelům. Vzhledem k tomu, jak rychle se trh s koly a elektrokoly vyvíjí, je zbytečné investovat vysoké částky do koupě modelu, který bude během pár let zastaralý,“ říká Bařina.

Firmám, hotelům i půjčovnám

Služby KoloNaOperák mohou využít především firmy jako atraktivní zaměstnanecký benefit, kterým svým zaměstnancům usnadní cestu do práce a zároveň jim nabídnou ekologický a pohodlný způsob dopravy. Projekt se však zaměřuje také na hotely, půjčovny kol a sportovní střediska, která hledají způsob, jak rozšířit svou nabídku aktivit pro zákazníky. Těm KoloNaOperák poskytne kompletní flotilu elektrokol včetně servisu a dalších služeb.

Nabídka umožňuje filtrovat mezi typem kola, značkou i výší splátky.

Kolo si mohou lidé objednat na nově spuštěném e-shopu firmy na stránkách Kolonaoperak.cz. Vybírat si mohou z mnoha typů a druhů kol a elektrokol, nechybí zde prestižní značky silničních, horských či městských modelů. V portfoliu jsou zastoupené značky jako Bianchi, Ghost, Festka, KTM, Rockmachine a další. Nabídka umožňuje filtrovat mezi typem kola, značkou i výší splátky. KoloNaOperák rovněž spolupracuje s více než 30 největšími obchody s jízdními koly v České republice, kde je rovněž tato unikátní služba nabízena.

Součástí projektu KoloNaOperák.cz je také cyklistický web Kolotipy.cz. Ten byl opětovně spuštěn v novém kabátě a jeho provozovateli se stali Daniel Dočekal a Michal Bařina. Web nabídne čtenářům užitečné rady, kam s kolem vyrazit, jak se na jízdu vybavit, řadu tipů a triků pro samotnou jízdu a informace o nových trendech ze světa elektromobility a mikromobility.

Související…

Výlet na kolech? Ušetříte planetu a s elektrokolem i nohy
Komerční článek

foto: KoloNaOperák, zdroj: KoloNaOperák

Tipy redakce

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...