fbpx

Kromě líbivého designu, který doplňuje celou zoo nabídku Bayby, si rodiče zamilují i velmi tichý provoz

Zveřejněno: 25. 9. 2020

Tygr je v čínské mytologii považován za strážného ducha domácnosti a je k němu přistupováno uctivým způsobem. Jeho síla a vitalita se nyní může dostat i k vám domů v podobě zvlhčovače vzduchu BBH 8001 od Bayby právě ve tvaru tohoto majestátního zvířete.

Bezpečné použití

Zatímco vzhled si zamilují především děti, jeho funkce ocení všichni rodiče. Ultrazvukový zvlhčovač ve tvaru tygra zajišťuje pro dítě maximální bezpečí.

Přístroj lze mít puštěný celou noc a spánek vašich dětí nebude nikterak narušen.

Pracuje na principu vysokofrekvenčního oscilátoru 2,4 Mhz, díky kterému produkuje studenou páru – do vzduchu rozstřikuje mikroskopické částečky vody, které nijak neohřívá. Nedochází tedy k ovlivňování teploty v místnosti a zároveň neohrozí riziko opaření horkou vodou.

Dlouhá doba zvlhčování

Zvlhčovač BAYBY BBH 8001 disponuje velkým zásobníkem na vodu o objemu 3,7 litru, který zaručuje dobu provozu až 12 hodin na jedno naplnění. Nemusí se bát ani rodiče, kteří pro svou ratolest pořídili větší pokoj. Zvlhčovací výkon 300 ml/h se hodí do prostor i o velikosti do 25 metru čtverečních.

Nic neuslyšíte

Kromě líbivého designu, který doplňuje celou zoo nabídku Bayby (pozn.: Bayby nabízí zvlhčovače ve tvaru lišky a slona), si rodiče zamilují i velmi tichý provoz (méně než 35 dB). Přístroj tak lze mít puštěný celou noc a spánek vašich dětí nebude nikterak narušen.

Žádné další příslušenství

Výkon zvlhčovače BBH 8001 lze jednoduše regulovat otočením ovládacího kolečka. Pokud voda dochází, upozorní vás na tuto eventualitu LED kontrolka. A pokud vodu nedoplníte, zvlhčovač se sám vypne, takže nehrozí, že by došlo k přehřátí. A v neposlední řadě oceníte, že není potřeba dokupovat žádné další filtry.

bbh 8001 1

Je to jednoduší než kdykoliv jindy. Pohodlí a bezpečnost vašich nejmenších je prioritou číslo jedna a zvlhčovač Bayby BBH 8001 se stane nepostradatelným pomocníkem, který zajistí správnou vlhkost v jakékoliv místnosti.

Související…

Lišky dávají dobrou noc i v dětském pokoji
Komerční článek

foto: Alza.cz, zdroj: Alza.cz

Tipy redakce

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...