fbpx

Zatímco vzhled si zamilují především děti, jeho funkce ocení všichni rodiče. Ultrazvukový zvlhčovač ve tvaru lišky zajišťuje pro dítě maximální bezpečí

Zveřejněno: 9. 7. 2020

„Bylo, nebylo, za sedmero horami žila nesmírně chytrá a bystrá liška. Žilo se jí dobře, ale ke štěstí jí chyběl kamarád. Vydala se tak do světa na zkušenou, aby našla Tebe…“ I tak může začínat příběh, který budete vyprávět své malé ratolesti při zapínání nejnovějšího zvlhčovače vzduchu BAYBY BBH 8002, který má tvar lišky.

Bezpečné použití

Zatímco vzhled si zamilují především děti, jeho funkce ocení všichni rodiče. Ultrazvukový zvlhčovač ve tvaru lišky zajišťuje pro dítě maximální bezpečí.

bbh 8002 1

Pracuje na principu vysokofrekvenčního oscilátoru 2,4 Mhz, díky kterému produkuje studenou páru – do vzduchu rozstřikuje mikroskopické částečky vody, které nijak neohřívá. Nedochází tedy k ovlivňování teploty v místnosti a zároveň neohrozí opaření horkou vodou.

Dlouhá doba zvlhčování

Zvlhčovač BAYBY BBH 8002 disponuje velkým zásobníkem na vodu o objemu 3,7 litru, který zaručuje dobu provozu až 12 hodin na jedno naplnění. Nemusí se bát ani rodiče, kteří pro svou ratolest pořídili větší pokoj. Zvlhčovací výkon 300 ml/h se hodí do prostor i o velikosti do 25 metrů čtverečních.

Nic neuslyšíte

Kromě líbivého designu, který doplňuje celou zoo nabídku Bayby (pozn. Bayby nabízí zvlhčovače ve tvaru tygra a slona) si rodiče zamilují i velmi tichý provoz (méně než 35 dB). Přístroj tak lze mít puštěný celou noc a spánek vašich dětí nebude nikterak narušen.

Žádné další příslušenství

Výkon zvlhčovače BBH 8002 lze jednoduše regulovat otočením ovládacího kolečka. Pokud voda dochází, upozorní vás na tuto eventualitu LED kontrolka. A pokud vodu nedoplníte, zvlhčovač se sám vypne, takže nehrozí, že by došlo k přehřátí. A v neposlední řadě oceníte, že není potřeba dokupovat žádné další filtry.

bbh 8001 2

Je to jednodušší, než kdykoliv jindy. Buďte mazaní jako liška a spolehněte se na zvlhčovač BAYBY BBH 8002, který se stane nepostradatelným pomocníkem zajišťujícím správnou vlhkost v jakékoliv místnosti.

Související…

Jak batolatům usnadnit přechod od kojení k samostatnému pití
Komerční článek

foto: Alza.cz, zdroj: Alza.cz

Tipy redakce

V Praze se dají vyžebrat dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

V Praze se dají vyžebrat dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...

Změní se Einsteinova teorie relativity kvůli vesmírným chameleonům?

Změní se Einsteinova teorie relativity kvůli vesmírným chameleonům?

Vesmír se rozpíná a zároveň zrychluje. O tom mezi vědci panuje v zásadě shoda....