fbpx

Světélko Čertík BNL 5010 bylo značkou Bayby designováno do tvaru usměvavého čertíka tak, aby se pro děti stalo nepostradatelným parťákem v boji proti nočním běsům

Zveřejněno: 20. 8. 2020

Dětská představivost nezná mezí. Přes den naši nejmenší vyvádí lotroviny se svými nejlepšími kamarády v podobě zvířátek, při usínání se naopak schovávají pod deku, aby je nesežrala „podpostelová“ příšera. Aby i usínání ratolestí probíhalo s úsměvem na tváři, přichází Bayby s novinkou ve formě Nočního světla Čertík BNL 5010.

Design z kvalitního materiálu

Světélko BNL 5010 bylo značkou Bayby designováno do tvaru usměvavého čertíka tak, aby se pro děti stalo nepostradatelným parťákem v boji proti nočním běsům nejen v pokojíčku při usínání, ale i při občasných túrách za dobrodružstvím ve formě prvních cest na toaletu.

Kromě změn intenzity světla můžete na Čertíkovi spínačem nastavit i tzv. režim usínání, který spočívá ve světelném jasu s jemnou intenzitou a automatickém vypnutí po 10 minutách.

Kromě líbivého designu v podobě usměvavého čertíka si rodiče i děti zamilují materiál, ze kterého je světlo vyrobeno. Jedná se o jemný silikon, který je velmi flexibilní a odolný vůči nárazům. Z neposedných dětských ruček tak netřeba mít nadále obavy.

Více intenzit světla

Čertíka lze ovládat dvěma způsoby, a to buď dotykem, nebo spínačem. Při dotyku lze měnit intenzitu světelného jasu, což přiláká pozornost hlavně ratolestí, ale je nespornou výhodou i pro rodiče.

bnl 5010 2

Světélko též disponuje ergonomickým držátkem, které lze využít jako úchyt na postýlku.

Režim usínání

Kromě změn intenzity světla můžete na Čertíkovi spínačem nastavit i tzv. režim usínání, který spočívá ve světelném jasu s jemnou intenzitou a automatickém vypnutí po 10 minutách. Poté, pokud je jej potřeba znovu aktivovat, stačí se Čertíka dotknout.

Světélko je napájeno třemi bateriemi typu AAA, které nejsou součásti balení.

Bayby je tu pro vaše nejmenší

Uklidnit dětskou mysl a mít zároveň pod kontrolu usínání našich nejmenších je sen každého rodiče – značka Bayby se v tomto ohledu snaží být maximálně nápomocna a věří, že se Čertík stane nepostradatelným pomocníkem v dětském pokojíčku.

Související…

Jak si ulevit od stresu a úzkosti? Jednoduše. Hoďte na sebe extra těžkou dekuSpánek je kouzlo. Pomáhá v boji proti všem závislostem, říká lektor Matěj KrejčíTaky nemůžete usnout mezi třetí a pátou ráno? Jde o zvyk, který dědíme po předcích

foto: MALL.cz, zdroj: MALL.cz

Tipy redakce

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi přijde, až zjistíme, že si realitu tvoříme sami

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi přijde, až zjistíme, že si realitu tvoříme sami

Je realita to, co vidíme? Nebo si ji každý z nás vytváří po svém? Co nám vlastně o...

USA v záplavě fake news: Třetina mileniálů pochybuje, zda je Země kulatá

USA v záplavě fake news: Třetina mileniálů pochybuje, zda je Země kulatá

Tajná spiknutí okolo celebrit nejsou až tak nová. To první se objevilo na sklonku...