Maok v Praze
  • pátek, 8. prosinec 2017 19:00
  • Klášter sv. Anežky České
  • Koncerty

Nasajte atmosféru hudby vnitřních krajin v pohodou naplněném prostředí. maok praha
Zazní i písničky z Maokova posledního alba Inerei a navíc několik nových letošní můzou inspirovaných songů. Přijďte zažít krásu hudby.
Vstupenky za cenu 250 Kč jsou v předprodeji až do termínu koncertu. Na místě se pak budou v prodeji za 350 Kč.V rámci svého podzimního turné zavítá krátce před Vánocemi Maok také do Prahy. 
V historických prostorách Kláštera sv. Anežky České nechá rozeznít hudbu vnitřních sfér. Vašeho nitra se dotknou jak skladby z posledních desek Inerei a LaiSonore Live, tak úplně nové písně z letošního roku. 
Přijďte prožít zklidňující atmosféru předvánočního koncertu a ponořte se do Maokovy hudby. Navíc každá vstupenka obsahuje malý dárek v podobě kupónu na nákup některé z Maokových desek, který můžete využít přímo na koncertě.
Za zvýhodněnou cenu 350 Kč jsou vstupenky pouze v předprodeji. Na místě bude cena vstupenky 450 Kč.

Vstupenky zasíláme v elektronické formě (jako pdf do emailu), nemusíte tak na ně čekat a ani je tisknout. Stačí vstupenku ukázat na chytrém telefonu při vstupu na koncert. 


Maok maok

Slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, z nichž např. Vysoké Tatry – Divočina zamrznutá v čase, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Ačkoliv je často zván jako hudební doprovod na meditační či jógové akce apod., jeho hudba je daleko obsáhlejší a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad.

Informace:

Telefon:
+420 732 623 116
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa:
U Milosrdných, 110 00 Praha 1-Staré Město
Česko

Všechny termíny:


  • pátek, 8. prosinec 2017 19:00

Mapa:


Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.