Superpotraviny a tonizující byliny
 • sobota, 25. listopad 2017 09:30 - neděle, 26. listopad 2017 16:30
 • Akademický klub Akademie léčivé výživy
 • Semináře

Naše rozhodnutí, že se budeme stravovat organicky pěstovanými potravinami, je dobrým startem k dosažení lepšího zdraví, avšak abychom přivedli naše tělo i mysl k zářivému zdraví a získali spirituální sílu potřebnou ke zvládání stresů moderního životního stylu, je třeba sáhnout po živinách nejvyšší kvality, které nám může poskytnout specifická skupina bylin, tzv. tonizujících bylin, a potravin, jež mají významně vyšší obsah anti-oxidantů, esenciálních minerálů, vitamínů a dalších mikroelementů, tzv. super potravin.

 

Inga Bylinkina, která se bylinám a super potravinám věnuje již mnoho let, vás nakazí svým nadšením i vědomostmi, které jsou pro většinu z nás zatím nedostupné či nedostatečné.

 

Pro koho je seminář vhodný

Seminář je vhodný pro každého, kdo by se rád zorientoval ve světě super potravin, které na nás útočí ze všech stran, a tonizujících bylin, pochopil jejich funkci v rámci naší výživy a naučil se s nimi pracovat.

 

Obsah semináře

 • Dozvíme vše o výhodách a praktickém použití některých z nejsilnějších super potravin a adaptogenních bylin z celého světa.
 • Objevíme taoistický systém Tří pokladů lidského těla a zjistíme, které byliny, super potraviny a postupy nejlépe podpoří a vyživí každý z těchto pokladů.
 • Naučíme se, jak díky speciálním bylinám určeným k hloubkové tonizaci a buněčné výživě „nakopnout“ naše zdraví a posílit vitální energii v průběhu zimního období.
 • Ochutnáme několik výtečných, omlazujících, nutričně hutných tonizujících elixírů namíchaných z těch nejlepších a nejsilnějších super potravin, medicinálních hub a bylin naší planety.
 • Posílíme naše odhodlání zavést tyto nové poznatky v oblasti výživy do našeho každodenního života.

 

Rozebereme si a ochutnáme specifické elixíry, které nám mohou pomoci:

 • omladit naše nadledviny a posílit odolnost proti každodennímu stresu,
 • harmonizovat endokrinní systém a zlepšit imunitu,
 • podpořit funkce mozku a nervového systému.

 

Těšíme se na vás.

Seminář je tlumočen do češtiny.

Přečíst si rozhovor s Ingou o jejím přístupu k bylinám.

 

Čas: sobota - 9:30 - 17:00 hod.

        neděle - 9:00 - 16:30 hod.


Cena: 4 400 Kč

 

Přihláška


 O lektorovi

Inga Bylinkina  inga bylinkina kopie

je absolventem Academy of Healing Nutrition v New Yorku, se kterou nadále spolupracuje, a je jednou z jejích ředitelek a lektorkou celostních wellness technik.

V roce 2001 ukončila magisterské studium lingvistiky a interkulturní komunikace na Fakultě lingvistiky Státní univerzity v Pjatigorsku v Rusku.

Přestěhovala se do Spojených států, kde si brzy začala všímat nepříjemných fyzických příznaků, které se staly katalyzátorem jejích snah po zlepšení vlastního zdravotního stavu a přivedly ji ke studiu taoismu, TCM, ájurvédy, celostních wellness technik, šamanismu, léčení energií, feng shui a duchovních praktik.

V roce 2007 úspěšně ukončila studium na Academy of Healing Nutrition, dále pokračovala ve studiu čínské medicíny, absolvovala dva certifikované kurzy čínské dietní terapie a čínských léčivých receptur s Jeffreym Yuenem  Chinese Dietary Therapy a Chinese Patent Formulas, kurz Nam Singha zaměřený na přípravu tonizujících elixírů Tonic Elixir Making a intenzívní seminář vaření s čínskými bylinami Cooking with Chinese Herbs, účastnila se postgraduálního programu Rona Teeguardena Tonic Herbal Elixir Master programme a získala kineziologický certifikát Touch For Health.

Práce s bylinami je jí blízká již od dětství, byliny patřily k nejčastěji používaným léčebným metodám v jejím okolí a vždy ji zároveň také velmi přitahovaly. Toto zaujetí ji neopouští ani dnes a jejich studiu se věnuje i nadále. Od roku 2005 studovala u mnoha bylinkářů a léčitelů používajících TCM, k nimž patří například Michael a Lesley Tierra, JP Khalsa, Miles Coleman a Drew de Vittorio.

Inga je nadšenou zastánkyní myšlenky, že jídlo může být lékem a neustále zkouší nové možnosti použití těch nejlepších a nejúčinnějších potravin a bylin, které kdy lidé k léčení používali. Hodně času tráví ve své kuchyni – laboratoři, kde vymýšlí vlastní léčivá jídla, tonizující elixíry, bylinné receptury a přírodní kosmetiku.

Informace:

Telefon:
+420 739 081 594
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stránky:
www.akademielecivevyzivy.cz
Přednášející:
Inga Bylinkina
Adresa:
Údolní 212/1, Braník, 147 00 Praha-Praha 4
Česko

Všechny termíny:


 • Od sobota, 25. listopad 2017 09:30 do neděle, 26. listopad 2017 16:30

Mapa:


Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.