fbpx

Je čas dopřát sobě i svým blízkým lásku v podobě kosmetického rozmazlování. Vánoční balíčky od Kosmetiky Capri pod stromečkem udělají radost každé ženě

Zveřejněno: 16. 11. 2021

Tato česká tradiční firma vybrala ty nejlepší produkty a vytvořila z nich jedinečné dárky. Jde o unikátní přípravky vyrobené z čerstvých kozích surovin, vitamínů, minerálů, bylin, léčivých rostlin a aktivních látek. Pleť dostávají za krátkou dobu do skvělé kondice. Regenerují, vyživují, omlazují pokožku a činí ji zdravou a krásnou.

Český kosmetický unikát

Kozí produkty Kosmetiky Capri jsou světovým unikátem, takto koncipované přípravky nevyrábí žádná jiná firma na světě. Obsah kozích surovin je v produktech 30 %, což je výjimečně vysoké množství. Přípravky jsou symbolem dokonalého poměru kozího mléka, másla, tvarohu, syrovátky, kolostra. V kombinaci s aktivními látkami a také esenciálními oleji nejen fungují, ale také příjemně voní, mají příjemnou konzistenci i texturu.

Sedm překrásných balíčků

Vybírat můžete na www.kosmetikacapri.cz z originálních balíčků. Produkty jsou zde kombinovány tak, aby k sobě dobře ladily a dosáhly toho správného efektu. Sám název každého balíčku napovídá, co můžete od dané kombinace produktů čekat. Vyzkoušet můžete Hedvábné tělo, Leknín, Péči s růží, Omlazení a další. Stačí jen vybrat, objednat a dopravu máte zdarma.

Vše je vyráběno a s láskou baleno ve výrobním závodě v obci Čím nedaleko Prahy. Spolehnout se tedy můžete na to, že produkty jsou čerstvé i vysoce kvalitní.

Rozhodnout se také můžete pro vánoční dárkové poukázky. Ty jsou desingovány dle znamení zvěrokruhu. Vyberete tedy znamení obdarovaného a výši hodnoty. Tímto krokem uděláte radost hned dvakrát. Poprvé, když obdarovaný rozbalí vánoční dárek s poukázkou. A podruhé, když si na www.kosmetikacapri.cz vybere produkty podle své potřeby a fantazie.

Inspirace z Francie

Vše je vyráběno a s láskou baleno ve výrobním závodě v obci Čím nedaleko Prahy. Spolehnout se tedy můžete na to, že produkty jsou čerstvé i vysoce kvalitní. Obaly jsou 100% recyklovatelné a nezatěžují naši přírodu. Kosmetika Capri zároveň hledala inspiraci ve Francii a své značky pojmenovala La Chèvre a Le Chaton. Tyto značky mají v Česku tradici již 26 let a za tu dobu udělaly radost mnohým ženám.

capri1 otv

La Chèvre nabízí kvalitní produkty pro základní péči a úplně si s ní vystačí ženy mezi 20. a 35. rokem věku. Le Chaton má propracovanější, výživnější produkty s vyšším poměrem aktivních látek a je vhodná pro péči po 30. až 35. roku věku, skvěle řeší anti-ageing péči, v té je nepřekonatelná. Obě značky nabízí přípravky pro pleť: krémy, séra, masky, oční krémy, odličovací a čisticí vody, peelingy. Dále také přípravky pro péči o tělo, vlasy, ruce i nohy.

Náš tip pro nejednu krásku

Jde o balíček nazvaný Péče s růží. Najdete v něm: denní omlazující krém s růžovým olejem, noční regenerační krém s růžovým olejem, hydratační a zklidňující pleťovou masku s růží. Produkty byly testovány na ženách v projektu Testujto.

capri2 otv

Skvělých 93 % z nich bylo spokojeno a přípravky by doporučily dalším ženám. Ocenily především rychlý účinek regenerace a hydratace, ale také jejich konzistenci a příjemnou vůni. Proto věříme, že tímto balíčkem určitě potěšíte. Kromě růžového oleje, kozího mléka najdete v přísadách i jahodu.

Krásné Vánoce vám přeje Kosmetika Capri. Pro vánoční radosti klikněte na www.kosmetikacapri.cz.

Související…

Na podzim je potřeba dostat pleť do kondice. Pomůže kvalitní kosmetika z kozího mléka
Komerční článek

foto: Kosmetika Capri, zdroj: Kosmetika Capri

Tipy redakce

V Praze vyžebráte třeba dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

V Praze vyžebráte třeba dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...

Horská dráha: Bývala to zábava pro šlechtu, dnes je i prostředkem eutanazie

Horská dráha: Bývala to zábava pro šlechtu, dnes je i prostředkem eutanazie

Matějská pouť na pražském Výstavišti už běží nějaký ten pátek a zdá se, že...