fbpx

Zamyslete se nad základními třemi body, jimiž jsou potrava, prostředí a pozitivní psychika. Příjemnou atmosféru navodíte použitím našich zařízení určených jak k očistě celého těla, tak k relaxaci

Zveřejněno: 21. 12. 2020

Se změnou životního stylu můžete začít i u vás doma. Zamyslete se nad základními třemi body, jimiž jsou potrava, prostředí a pozitivní psychika. Příjemnou atmosféru navodíte použitím našich zařízení určených jak k očistě celého těla, tak k relaxaci. Za tímto účelem nabízíme parní lázně, vany s chromoterapií a další.

Aby naši potomci nežili v primitivních podmínkách

Až se naši potomci budou seznamovat v dějepise s událostmi v 21. století, určitě tam nebude chybět zmínka o „době koronavirové“. Je ale otázkou, zda tato skutečnost nastane.

V nabídce Arttec naleznete velký sortiment aromatických esenciálních olejů pro použití v aromaterapii, které pocházejí z prověřených zdrojů.

Bude-li společnost nadále pokračovat v současném životním stylu, který vede ke stále se prohlubujícímu odklonu od záměru tvůrce Systému Univerza a člověka v něm, naroste kvantita natolik, že dojde ke změně kvality života.

Změna životního stylu

Jedině změna životního stylu popsaného ve „Třech pilířích“ (potrava, prostředí a pozitivní psychika) povede k postupnému narovnávání a ozdravění. Je také samozřejmé, že je nutno opustit současné dogma podporované vědou – výlučná existence hmoty a zánik osobnosti spolu se zánikem fyzického těla.

Pak snad více jedinců pochopí, kdo jsou a kam směřují, a přijmou životní styl v souladu se Systémem Univerza.

Inspirace u předků

Arttec, ryze česká firma, se snaží již několik let ve spolupráci s týmem „Svět je jinak“ rozšiřovat tyto netradičně získávané informace v rámci programu „Moje koupelna“ a životní styl v souladu s přírodou. K využívání parních lázníchromoterapie a aromaterapie spojené s vodní masáží pro relaxaci, rehabilitaci a obnovu zdravotní rovnováhy mají všechny výrobky zabudované technologie dovolující tyto metody využívat v domácím prostředí.

masazni boxy virive vany sprchove kouty parni lazne koupelnove steny 1

Jsou to metody, které jsou stále ještě považovány za alternativní, a klasická medicína je k nim skeptická. Ta si bez aplikace chemických léčivých prostředků nedovede nápravu zdravotní rovnováhy představit. Vědu nepřesvědčí ani to, že prastaré umění holistického léčení využívali již staří Egypťané a Číňané.

Myslete na své duševní i fyzické zdraví

Nemusíte být nešťastní z toho, že v současné situaci je z moci úřední kvůli epidemii koronaviru omezován či úplně zastaven provoz zařízení fitness center, poskytování služeb v oblasti balneologie a dalších zařízení sloužících k relaxaci a rehabilitaci. Pořiďte si adekvátní náhradu v podobě koupelnového zařízení se zabudovanou technologií, které plně v domácích podmínkách nahradí saunu, vodní masáže, relaxační, rehabilitační a léčebné koupele.

Vložená investice se vám rychle vrátí nejen jako účinná prevence k udržení zdravotní rovnováhy, ale také jako úspora nákladů a času, které vyžadují návštěvy wellness center nebo obdobných zařízení. Navíc naše zařízení jsou snadno zabudovatelná a nepotřebují velké prostory.

Kosmetika a prostředky bez chemikálií

Nabídka firmy by nebyla úplná, kdyby nebyly k dispozici i ryze přírodní čisticí prostředky s velkou účinností a snadnou aplikovatelností. Čisticí prostředky a mýdla od francouzské firmy Briochin jsou čistě přírodního původu.

Neobsahují žádné ropné a živočišné deriváty, nejsou testovány na zvířatech. Podrobnější informace jsou uvedeny na certifikátech ECOCERT Greenlife podle standardů ECOCERT, které jsou k dispozici na detergents.ecocert.com.

V nabídce Arttec rovněž naleznete velký sortiment aromatických esenciálních olejů pro použití v aromaterapii, které pocházejí z prověřených zdrojů. Veškeré produkty firmy Arttec naleznete na www.arttec.cz.

Související…

Mariánské Lázně: Proč je dobré pečovat o historii stejně jako o klienty
Ivan Verner

foto: Arttec, zdroj: Arttec

Tipy redakce

Pohyb severního magnetického pólu se pořád zrychluje. To ohrožuje celou planetu

Pohyb severního magnetického pólu se pořád zrychluje. To ohrožuje celou planetu

Jdu na sever. A už jdu na jih! Tenhle výrok učitele ze hry Dobytí severního pólu...

Zloději odnáší písek z pláží. Je to podobně cenná komodita jako voda

Zloději odnáší písek z pláží. Je to podobně cenná komodita jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...