fbpx

Vše nejveselejší teď můžete darovat jako dárkový poukaz. Poukázka se posílá v elektronické formě a obdržíte ji ve své e-mailové schránce spolu s kódem na online nákup

Zveřejněno: 17. 12. 2020

Jaké by to asi byly Vánoce bez měkkoušů? Říkáte si, měkkouše jsou nuda? Jenže letos si je budete pamatovat, zpod krabičky na vás totiž skočí dobrá nálada. Máme pro vás spoustu nových vzorů ponožek a spodního prádla i punčošky pro nejmenší. Ukažte, že jste pro každou srandu, a rádi rozveselíte den i ostatním. A máme i další skvělou novinku: dárkové poukazy. Připravte se na to nejsnazší vybírání dárků, jaké kdy bylo.

Dárky na poslední chvíli řeší mnoho z nás. Máme pro vás záchranu na tu chvíli nejposlednější: Vše nejveselejší teď můžete darovat jako dárkový poukaz. Poukázka se posílá v elektronické formě a obdržíte ji ve své e-mailové schránce spolu s kódem na online nákup. Na vybírání těch správných veselých vzorů bude mít obdarovaný celý rok.

image 4385fd39acc9bba9

Dedoles, veselý dárkový poukaz, cena od 750,-


Seznam blízkých, které chcete obdarovat, ještě pořád nebere konce? Ovládněte letošní svátky a pomozte si při tom naším veselým výběrem. Máme pro vás originální, veselé dárkové krabičky ponožek a spodního prádla.

Měkkouše nejen pro nejmenší

Zima, to jsou i procházky venku, stopování divoké zvěře – nebo obráceně... Na čerstvém vzduchu je hned lepší nálada. A když nasněží nebo zamrznou ledové plochy, to je ta pravá zima, na kterou všichni čekáme. Buďte připravení do času i nečasu: Pro nejmenší máme roztomilé punčošky a pro všechny nové teplé ponožky. Nechybí světýlka, zvířátka, zimní krajina či nerozlučná dvojice Santa a Rudolf. Měkkouše z Dedoles nejen zahřejí, ale také rozveselí den.

kids box

Zamilované tučňáky, zrzavé lišky, dinosaury, rybičky v akvárku. Všechny tyto a více motivů najdete na dětských punčoškách, které si vaše děti nebudou chtít ani svléct. Zaručeně rozveselí den. A navíc jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které zabezpečí pohodlné nošení ve dne i v noci. Hurá do oblékání.

Jak to zabalit?

Pár zimních dní si můžeme dovolit strávit celý den i v pyžamu nebo spodním prádle. Celý den koukat na oblíbené vánoční pohádky nebo hrát hry. Kdy jindy je na ně čas než teď? Tak šup, vyberte ty správné motivy, ať vám to doma sluší.

Krásné dárky vybrány, ale jak je zabalit originálně? Mysleli jsme i na to. Vybírejte z motivů na vánočních papírech, krabičkách. A vytvořili jsme i speciální pyramidu – trošku skládání a krabička je připravená překvapit! Stačí ji pomnout rukou a uvolní se vůně skořice a jablíček. A až poslouží, můžete si ji zavěsit jako ozdobu.

Všechny veselé zimní motivy najdete na www.dedoles.cz

Veselé zimní dny v teploučku přeje Dedoles

foto: Dedoles, zdroj: Dedoles

Tipy redakce

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...