fbpx

Slovenský zpěvák pokřtí na pražském koncertě album Pohni líca

Zveřejněno: 3. 9. 2021

Slovenský zpěvák není v Praze poprvé. Na Václaváku podporoval před tisícihlavými davy demonstranty, vystupoval na benefičním koncertu Společně pro Moravu na podporu rodin postižených tornádem. Tuto neděli 5. září ale na Střeleckém ostrově odehraje svůj první samostatný koncert. 

Řeč je o martinském rodákovi Juraji Hnilicovi, který v druhé polovině loňského roku vydal své třetí album Pohni líca. Přestože jej v červenci pokřtil ve velkém stylu na Slovensku, hodlá tak učinit i v neděli v Praze. Pro tuto výjimečnou událost si vybral krásné prostředí v samotném centru Prahy – Střelecký ostrov.

dsc00476 zdroj netwin production

Juraj Hnilica s kapelou


„Na publikum v Česku se vždy těším a musím upřímně říct, že mi již velmi chybělo. Původně mělo album vyjít dříve, bylo k němu naplánované turné jak po slovenských, tak i českých městech, ale kvůli celosvětové pandemii jsme museli změnit plány,“ říká Juraj Hnilica, kterého si před dvěma lety jako hosta na svých turné pozvali také Tomáš Klus či slovenská legendární kapela Team & Palo Habera.

plakat zdroj netwin production

Populární slovenský zpěvák odehraje v Praze svůj první samostatný koncert.


Během dvouhodinového koncertu, na který bude vstup zdarma, Juraj se svou kapelou představí nejen písně z nejnovějšího alba Pohni líca, ale zazní také hity z jeho přechozích alb, jako je například Blázon či Aká si krásná, kterými si získal srdce mnoha lidí na Slovensku, v České republice a konkrétně také zpěvačky Lucie Bílé. V repertoáru nebude chybět ani píseň Oceán, která se aktuálně drží na předních místech v hitparádě celonárodního rádia Frekvence 1.

Související…

Jak vypadala demonstrace na Letné ze zákulisí a budějovický Listopad z pódia
Markéta Lukášková

foto: Netwin Productions, zdroj: Juraj Hnilica

Tipy redakce

Písek z pláží nekradou jen turisté. Je to podobně cenná komodita jako voda

Písek z pláží nekradou jen turisté. Je to podobně cenná komodita jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...

Co přineslo na Zemi život? Nejspíš vznikl díky činnosti pevninských sopek

Co přineslo na Zemi život? Nejspíš vznikl díky činnosti pevninských sopek

Vznik života je pořád ještě pro nás zahalen tajemstvím, tedy pokud nejsme...