fbpx

Zažít školu a otevřít příležitosti lokální a globální ekonomiky 1 fotografie
zdroj: Shutterstock

Nejenže se naučíte pracovat s moderními technologiemi včetně např. 3D tisku, ale získáte také dostatek vědomostí, abyste i v budoucnosti na jedničku zvládali práci s novinkami na trhu v digitálních a inovativních technologiích

Zveřejněno: 10. 11. 2021

Většina mladých lidí hledá svoji vlastní cestu. Představte si studijní obor, který vás na ni přivede a nadchne pro to, abyste se tím směrem s chutí rozeběhli. Obor Lokální a globální ekonomika tohle dokáže. Seznámíte se s příležitostmi na lokálních trzích a snadno nastartujete třeba i své vlastní podnikání.

Harmonizace s budoucností

Stejně jako symfonická báseň Bedřicha Smetany rezonuje celým světem, zasazuje studijní obor s názvem Má vlast příležitosti lokální ekonomiky do globálního kontextu. Ačkoli se jedná o nový studijní obor, není jeho vznik motivován virovou pandemií.

Má vlast vám umožní rozehrát to pravé uplatnění ve všech oblastech, které vyžadují znalost ekonomiky v kombinaci s perfektním ovládnutím moderních technologií.

Na druhou stranu tak významné ohrožení představuje dokonalý příklad mnoha závislostí, které se v rámci studovaného oboru naučíte identifikovat a adekvátně na ně reagovat. Poznáte, jak s nimi efektivně pracovat, a to jak z pozice podnikatelů, tak třeba i politiků. Při studiu se ponoříte do veškerých detailů fungování lokální ekonomiky, ale odhalíte i mnohé inspirativní přesahy, které vám pomohou v dalších kariérních krocích.

VŠO napříč všemi obory připravuje své studenty k uplatnění v atraktivních kariérách, protože přísně dbáme na skutečnou perspektivu studijních programů. Co to reálně znamená? Nejenže se naučíte pracovat s moderními technologiemi včetně např. 3D tisku, ale získáte také dostatek vědomostí, abyste i v budoucnosti na jedničku zvládali práci s novinkami na trhu v digitálních a inovativních technologiích. Tím získáte obrovský náskok před konkurencí a budete skvěle vybaveni k udržení špičkové kvalifikace ve svém oboru.

Kde se uplatníte?

Studium Lokální a globální ekonomiky zakončené bakalářským titulem umožňuje absolventům široké možnosti uplatnění. Chcete rozjet vlastní podnikání na lokální úrovni? Vidíte své uplatnění ve státní správě a umíte si představit své angažmá (nejen) v lokální politice? Toužíte dosáhnout na manažerské pozice v lokálních podnicích?

Má vlast vám umožní rozehrát to pravé uplatnění ve všech oblastech, které vyžadují znalost ekonomiky v kombinaci s perfektním ovládnutím moderních technologií.

Čím je studium výjimečné?

Vlastně úplně vším. Podobný obor totiž žádná jiná vysoká škola nenabízí. Studijní program Má vlast nabízí unikátní propojení ekonomie, technologií a občanských aktivit, které jinde nenaleznete. A pro koho je studijní program Má vlast vhodný?

Pro všechny s touhou po svobodném podnikání na lokální úrovni i pro každého, kdo se chce podílet na rozvoji v lokální politice – ať už na úrovni měst či České republiky. Absolventi Lokální a globální ekonomiky budou patřit k lidem, kteří pomohou rozvoji ČR v těžkých dobách po koronavirové pandemii.

Chcete se o programu Má vlast dozvědět více?

Navštivte webové stránky www.ma-vlast.cz nebo se přijďte podívat na den otevřených dveří.

Související…

Vysokoškolské studium budoucnosti začíná právě teď: Studujte letectví, drony a cestovní ruch
Komerční článek

foto: Shutterstock, zdroj: Má vlast (VŠO)

Tipy redakce

Horská dráha: Bývala to zábava pro šlechtu, dnes je i prostředkem eutanazie

Horská dráha: Bývala to zábava pro šlechtu, dnes je i prostředkem eutanazie

Matějská pouť na pražském Výstavišti už běží nějaký ten pátek a zdá se, že...

V Praze vyžebráte třeba dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

V Praze vyžebráte třeba dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...