fbpx

Akce Back to School se uskuteční 1. září od 14 do 17 hodin na Central Plaza v Centru Černý Most. Dozvíte se tam například, jaké pravidelné kroužky mohou vaše děti od září bezplatně navštěvovat

Zveřejněno: 25. 8. 2021

První školní den se blíží a my máme pro vás tip na to, jak si ho s dětmi opravdu užít. Ve středu 1. září na vás v Centru Černý Most čeká nabitý odpolední program v rámci akce Back to School! Vaši malí školáci i předškoláci si budou moci vyzkoušet lekce angličtiny nebo jógy, zatančit si s tygříkem Maxíkem a soutěžit o ceny. Na dospělé čeká zase výstava fotografií mapující historii Centra Paraple. Po celou dobu akce navíc pořídíte školní potřeby, obuv i oblečení za zvýhodněné ceny.

Akce Back to School se uskuteční 1. září od 14 do 17 hodin na Central Plaza v Centru Černý Most. Dozvíte se tam například, jaké pravidelné kroužky mohou vaše děti od září bezplatně navštěvovat, a odpolednem vás provede oblíbený maskot tygřík Maxík.

Speciální školní slevy

A pokud váháte, jaký kroužek pro děti vybrat, není nic jednoduššího než si ho zrovna v Centru Černý Most vyzkoušet! Připravena je ukázková lekce angličtiny nebo jógy a chybět nebudou ani soutěže o ceny a kolo štěstí. Ti nejmenší se mohou těšit na Maxíkovo taneční vystoupení!

Třeba v prodejně Bambule pořídíte až o 50 % levnější batohy a školní potřeby. Zvláštní nabídky ale budou k dispozici i ve vybraných prodejnách s oblečením, obuví a elektronikou.

A protože se návrat do školy neobejde bez potřebné výbavy, čekají na vás i speciální „školní“ slevy. Výhodněji nakoupíte až v 15 prodejnách. Třeba v prodejně Bambule pořídíte až o 50 % levnější batohy a školní potřeby. Zvláštní nabídky ale budou k dispozici i ve vybraných prodejnách s oblečením, obuví a elektronikou. Například v prodejně Crocs nakoupíte veškerý dětský sortiment se slevou 25 %.

Kulturní třešničkou na dortu celé akce je výstava fotografií z historie Centra Paraple, které v Česku už 27 let pomáhá lidem s poškozením míchy. Výstava bude umístěna před prodejnou Marks & Spencer a představí činnost a aktivity Centra Paraple od samotného založení Zdeňkem Svěrákem v roce 1994.

Bližší informace k akci najdete na www.centrumcernymost.cz.

Související…

Pražské sluchátko: Paní učitelko, pane učiteli, děkujeme!
Zdeněk Strnad

foto: Centrum Černý Most, zdroj: Centrum Černý Most

Tipy redakce

Písek z pláží nekradou jen turisté. Je to podobně cenná komodita jako voda

Písek z pláží nekradou jen turisté. Je to podobně cenná komodita jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...

Co přineslo na Zemi život? Nejspíš vznikl díky činnosti pevninských sopek

Co přineslo na Zemi život? Nejspíš vznikl díky činnosti pevninských sopek

Vznik života je pořád ještě pro nás zahalen tajemstvím, tedy pokud nejsme...