fbpx

Tesco spustilo novou věrnostní kampaň, ústředními postavami jsou oblíbené plyšové postavičky Mimoňů. Pamatujete si roztomilé, ale trochu nemotorné nohsledy padoucha Grua z filmů Já, padouch a Mimoni? Právě na ně se můžete v obchodech Tesco těšit až do 27. července

Zveřejněno: 12. 7. 2021

Mimoně si můžete zakoupit za sníženou cenu s nálepkami Clubcard, nebo za plnou cenu bez Clubcard. „Zákazníci obdrží jednu nálepku za každých 200 Kč nákupu, přičemž s 10 nálepkami zaplatí doplatek 109,90 Kč za jednoho Mimoně. S 20 nálepkami doplatí již pouze 59,90 Kč. Plyšové postavičky si lze zakoupit také bez nálepek a Clubcard, a to za 375 Kč,“ vysvětluje Zuzana Jedličková, manažerka věrnostní programů Tesco.

Nálepky je možné sbírat na papírové kartičky, nebo přímo jako e-nálepky v aplikaci Clubcard. Papírové a e-nálepky nelze navzájem kombinovat.

Banán i Mrkvička

V Tescu potkáte Mimoně, které znáte z filmů. Banana Kevin patří k největším lídrům všech Mimoňů. I právě proto si pro sebe zabral Mimoni nejoblíbenější ovoce – banány. Ty jsou stejně jako Kevin neodolatelné a plné energie. Mrkvička Tim dělá čest svému jménu, protože je už od pohledu sladký.

Nezapomeňte při nákupu v obchodech Tesco sbírat vaše věrnostní nálepky a nasbírejte je všechny.

Uvidíte, kolik zábavy si s ním užijete. Jahůdka Bob vás okouzlí svou roztomilostí. Je to prostě jahodový Mimoň k nakousnutí. Přesně jako zralá jahoda. Jablíčko Carl je neustále obklopen svými kamarády, protože jablko nikdy nespadne daleko od Mimoně. Ananas Tom vám zaručí exotické prázdniny, ať už je strávíte kdekoliv. S Avokádo Stuartem je každá chvíle výživná jako avokádo a nabije vás skvělými zážitky. Paprikoň Dave je výborný parťák. A pokud se společně ocitnete v nesnázích, umí být pěkně ostrý. Ostatně jako správná paprika. Rajčátko Jerry nezná nudu. Je vždy svěží a vnese do vašich letních dnů šťávu.

Nezapomeňte při nákupu v obchodech Tesco sbírat vaše věrnostní nálepky a nasbírejte je všechny. Kampaň trvá do 27. července 2021, nebo do vyprodání zásob.

Související…

Jak se ve světě dělá špičková reklama v MHD a na zastávkách
Klára Ponczová

foto: Shutterstock, zdroj: iTesco

Tipy redakce

Severní magnetický pól se hýbe a jeho pohyb se zrychluje. Země je v ohrožení

Severní magnetický pól se hýbe a jeho pohyb se zrychluje. Země je v ohrožení

Jdu na sever. A už jdu na jih! Tenhle výrok učitele ze hry Dobytí severního pólu...

Horská dráha: Dříve zábava pro šlechtu, dnes i prostředek eutanazie

Horská dráha: Dříve zábava pro šlechtu, dnes i prostředek eutanazie

Matějská pouť na pražském Výstavišti už běží nějaký ten pátek a zdá se, že...