fbpx

Na 24. ročníku Večera českého golfu byla Klára Spilková vyhlášena nejlepší profesionální golfistkou

Zveřejněno: 21. 12. 2019

V kategorii profesionálních hráček Klára zvítězila i přes méně vydařenou sezonu, kterou narušily zdravotní potíže. V příštím roce bude mít opět plnou kartu na LPGA Tour, kterou uhrála skvělým výkonem v závěru roku na kvalifikační škole.

„Sezona mi ukázala, že v hlavě nemusím mít žádné limity. Je to nový životní styl a kvalita turnajů a hráček je o dost vyšší. Byl to úžasný rok, hodně jsem poznala sama sebe, za což jsem vděčná,“ uvedla nejlepší česká profesionální golfistka po vyhlášení ve Slovanském domě. Ocenění pro ni bylo současně i krásným dárkem k „půlkulatým“ 25. narozeninám, jež Klára shodou okolností slavila ten samý den.

Devět let s Volvem

Partnerství švédské automobilky s první reprezentantkou České republiky v největší světové tour LPGA započalo již před devíti lety a trvá po celou její profesionální kariéru. Volvo tak bylo nejen partnerem slavnostního galavečera, ale rovněž jedním z prvních gratulantů oceněné sportovkyni.

Rozhovor s ambasadorkou Volvo Car Czech Republic o tom, kam se za roky vzájemné spolupráce posunula nejen její hra, ale také myšlení a celý život, jehož hlavní část se momentálně odehrává ve Spojených státech, je k přečtení na blogu eVOLVOlution.

Související…

Golfistka Klára Spilková: Už lépe zvládám, i když se mi nedaří. Jsem vděčná za to, co mámCivilizace v pohybu času: Jak vidí budoucnost šéf strategie VolvaVolvo Golf Challenge poprvé pokořil Čech. Golf je pro mě hobby a radost, říká

foto: Volvo Cars, zdroj: Volvo Cars

Tipy redakce

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi nastane, až zjistíme, že si realitu vytváříme sami

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi nastane, až zjistíme, že si realitu vytváříme sami

Je realita to, co vidíme? Nebo si ji každý z nás vytváří po svém? Co nám vlastně o...

Mohli by chameleoni změnit Einsteinovu teorii relativity? Zatím se žádný nechytil

Mohli by chameleoni změnit Einsteinovu teorii relativity? Zatím se žádný nechytil

Vesmír se rozpíná a zároveň zrychluje. O tom mezi vědci panuje v zásadě shoda....