fbpx

Na 24. ročníku Večera českého golfu byla Klára Spilková vyhlášena nejlepší profesionální golfistkou

Zveřejněno: 21. 12. 2019

V kategorii profesionálních hráček Klára zvítězila i přes méně vydařenou sezonu, kterou narušily zdravotní potíže. V příštím roce bude mít opět plnou kartu na LPGA Tour, kterou uhrála skvělým výkonem v závěru roku na kvalifikační škole.

„Sezona mi ukázala, že v hlavě nemusím mít žádné limity. Je to nový životní styl a kvalita turnajů a hráček je o dost vyšší. Byl to úžasný rok, hodně jsem poznala sama sebe, za což jsem vděčná,“ uvedla nejlepší česká profesionální golfistka po vyhlášení ve Slovanském domě. Ocenění pro ni bylo současně i krásným dárkem k „půlkulatým“ 25. narozeninám, jež Klára shodou okolností slavila ten samý den.

Devět let s Volvem

Partnerství švédské automobilky s první reprezentantkou České republiky v největší světové tour LPGA započalo již před devíti lety a trvá po celou její profesionální kariéru. Volvo tak bylo nejen partnerem slavnostního galavečera, ale rovněž jedním z prvních gratulantů oceněné sportovkyni.

Rozhovor s ambasadorkou Volvo Car Czech Republic o tom, kam se za roky vzájemné spolupráce posunula nejen její hra, ale také myšlení a celý život, jehož hlavní část se momentálně odehrává ve Spojených státech, je k přečtení na blogu eVOLVOlution.

Související…

Golfistka Klára Spilková: Už lépe zvládám, i když se mi nedaří. Jsem vděčná za to, co mámCivilizace v pohybu času: Jak vidí budoucnost šéf strategie VolvaVolvo Golf Challenge poprvé pokořil Čech. Golf je pro mě hobby a radost, říká

foto: Volvo Cars, zdroj: Volvo Cars

Tipy redakce

V Praze se dají za půl hodiny vyžebrat i 2 000, říká bývalý bezdomovec

V Praze se dají za půl hodiny vyžebrat i 2 000, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...

USA jsou zaplavené fake news: Třetina mileniálů pochybuje, zda je Země kulatá

USA jsou zaplavené fake news: Třetina mileniálů pochybuje, zda je Země kulatá

Tajná spiknutí okolo celebrit nejsou až tak nová. To první se objevilo na sklonku...