fbpx

Vyhrát můžete i vstupenky na Festival Evolution - největší přehlídku moderního životního stylu

Zveřejněno: 15. 3. 2018

Ve čtvrtek 15. března pokračujeme v soutěži, v níž můžete vyhrát dárkové balíčky přírodních doplňků stravy, kosmetiky či bio sirupů a také vstupenky na největší festival moderního životního stylu ve střední Evropě. Ve čtvrtém kole soutěže, které poběží do 22. března, můžete získat dárkové balení ovocných sirupů Kitl. 

Jak na to? Pokud správně odpovíte na náš zvídavý dotaz na Facebooku, můžete získat dárkové balení ovocných sirupů Kitl. To obsahuje Kitl Syrob Malinový, Višňový a Grapefruit. 

kitl soutez

Dárkové balení ovocných sirupů Kitl.

Ovocné Syroby Kitl obsahují vysoký podíl ovocné složky. Na 100 ml sirupu je vždy použito více jak 100 ml šťávy a dužniny. Sirupy Kitl jsou vhodné pro přípravu domácích limonád, nealkoholických i alkoholických koktejlů a na dochucení dezertů. Více informací na Kitl.cz.

Zajděte na Evolution

Nezapomeňte, že soutěžit můžete i o vstupenky na Festival Evolution. Právě firmy, které ceny do soutěže věnují, budou tak jako stovky dalších vystavovatelů od 23. do 25. března vystavovat na festivalu své výrobky. Jde o největší středoevropský festival se zaměřením na zdravý životní styl a osobní rozvoj, který představuje nejnovější BIO a EKO trendy. Během tří dnů na sedmi pódiích na pražském Výstavišti vystoupí téměř 200 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení se připravují také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti. Nebude chybět ani food zóna s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin.

Podmínky a pravidla soutěže naleznete ZDE.

zdroj: FestivalEvolution

Tipy redakce

Změní vesmírní chameleoni Einsteinovu teorii relativity?

Změní vesmírní chameleoni Einsteinovu teorii relativity?

Vesmír se rozpíná a zároveň zrychluje. O tom mezi vědci panuje v zásadě shoda....

Jak na městský stres? Pokud se nehodláte odstěhovat, vyzkoušejte toto

Jak na městský stres? Pokud se nehodláte odstěhovat, vyzkoušejte toto

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...