fbpx
Zveřejněno: 31. 8. 2017

Štroodl vznikl teprve před rokem, ale své příznivce si našel velmi rychle. Z původně dvouhodinových ranních setkání se stala šestihodinová večerní a přesunula se ze všedního dne na víkend. Není tedy divu, že gratulantů k prvním narozeninám tohoto inspirativního projektu bylo opravdu požehnaně. Chyběli jste? Podívejte se, jak to tam vypadalo. 

Akce, která má koule. I tak by se dal Štroodl nazvat. A tato oslava rozhodně nebyla výjimkou. "Naše akce se snažíme dělat trošičku jinak. Víc živě. Máme speciální koncept, kdy vezmeme jedno téma, kterému se chceme věnovat, a pozveme šest opinion leaderů. Skrze své prožitky a zkušenosti se na vybrané téma vyjadřují a předávají inspiraci ostatním," vysvětlila princip Štroodlu jeho ideátorka Lucie Špaková. Už samotné místo konání mělo kouzlo. Střecha galerie Vanguard v pražských Modřanech nabízela totiž pohled na celé město. 

img 0796

Moderování narozeninové akce se ujala Lucie Špaková spolu s Tomášem Novotným.

Pestrý program bavil návštěvníky hned od začátku. Zhlédli živá vystoupení Tomáše Kluse, Olgy Lounové, Elis i Suverena a zapojili se do workshopů na téma Umění zevlingu, Jak si užít naplno komfortní zónu či Jak na erotickou komunikaci. Sexuální koučka Gaia Poupětová vysvětlila, jak předejít postelové krizi, a všechny hosty zapojila do takzvaného trapnocvičení. Nevinná pryžová pomůcka obarvila některým obličeje do červena hned poté, co se jim dostala do rukou. 

Ale co by to bylo za mejdan, kdyby nedorazil i věčně rozesmátý uragán dynamitů Dan Nekonečný? Na Štroodlu byl jedním ze speakerů. Zkrátka, podívejte se sami, jak tato narozeninová párty plná úžasných a inspirativních lidí vypadala. Stačí mrknout do naší galerie

foto: Štroodl

Galerie

Tipy redakce

Zloději kradou písek z pláží. Je to podobně cenná komodita jako voda

Zloději kradou písek z pláží. Je to podobně cenná komodita jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...

Fake news nejen o covidu: Třetina mileniálů v USA pochybuje, zda je Země kulatá

Fake news nejen o covidu: Třetina mileniálů v USA pochybuje, zda je Země kulatá

Tajná spiknutí okolo celebrit nejsou až tak nová. To první se objevilo na sklonku...