fbpx

Zveřejněno: 26. 5. 2017

Je to více než týden, co jsme vám prostřednictvím pořadu Jana Mühlfeita Tvůj talent je unikát představili Gabrielu Filippi a její silné stránky, které odhalil Honzův talentový test. Dnes pro vás máme vyšší "level". Hlavní role zůstaly stejné - jen se trochu přeskupily. Výsledkem je záznam, který si nemůže nechat ujít žádný milovník humoru.  

V Honzově pořadu Gabriela promluvila o posmrtném životě. Když ale Gábinino Léčivé divadlo navštívil bývalý prezident Microsoftu, dnes stratég, kouč a hlavně iniciátor Odemykání lidského potenciálu, odzbrojil publikum už úvodními větami, vekterých se přiznal, že "vizuny" úplně nemusí i co tomu říká jeho milovaná "velitelka". 

gabriela .770x514

Nezapomeňte si pustit i Tvůj talent je unikát, kam si Jan pozval Gábinu!

Podívejte  se na záznam rozhovoru o tom, proč za každým úspěšným mužem stojí úspěšná žena a spokojená tchyně, o matice po 18 pivech i o silném osobním prožitku, ktrerý Honzu ze dna vystřelil už podruhé na pomylsný Olymp. Dnes s osvobozenou myslí, byť stále zdravě hledající, ve společnosti pohotových otázek Gabriely občas i odzbrojený Jan, je skvělou inspirací pro naše každodenní otázky typu kudy kam a proč se dějí věci pořád dokola. Známé nikdy neříkej nikdy odhalilo nejen vzájemný smysl pro humor a pohotovost této společnosti. Možná je to i vzduch nekompromisní Vysočiny, z které oba pocházejí, který vdechl oběma do vínku sílu jít za svým cílem a dosáhnout na své cestě úspěchu. 

Čtěte také: 

Má Tomáš Klus život „za odměnu“?

Tvůj talent je unikát: Gabriela Filippi

Tvůj talent je unikát: David Svoboda

Tvůj talent je unikát: Jan Smigmator 

Tvůj talent je unikát: Jan Čenský 

 

Tipy redakce

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...