fbpx


Zveřejněno: 8. 3. 2017

Prvním hostem nového pořadu Jana Mühlfeita Tvůj talent je unikát se stal herec, moderátor a nezapomenutelný princ Jan Čenský. Talentový test u něj poukázal na silné stránky, jako jsou přizpůsobivost, umění okouzlit, pozitivita, empatie a schopnost rozvíjet své myšlenky.

dscf8726

„Myslím si, že test přesně ukazuje, proč je Honza excelentní herec. Umí se skvěle vcítit do někoho jiného a zároveň se přizpůsobit situacím spjatých s jeho rolí,“ řekl k testu ideátor Odemykání lidského potenciálu Jan Mühlfeit.

„Z výsledku jsem nadšený, naprosto to sedlo. I když uznávám, že bylo těžké během 20 vteřin odpovědět na každou ze 177 otázek, protože odpovědi se nevylučovaly. Myslím, že jsem to o sobě věděl, ale takhle srovnané jsem to nikdy neměl,“ řekl k výsledku herec.

Že má jít Jan Čenský na konzervatoř a že je stvořený pro herectví jako první prý řekla jeho němčinářka ve škole, a to protože objevila jeho dar vytěžit z mála maximum. Konzervatoř úspěšně vystudoval. Čemu ale vděčí za desítky krásných rolí na kontě? „Myslím, že jsem měl trochu štěstí. Vždycky jsem se někde dobře nachomýtl,“ tvrdí s pokorou Jan a dodává: „Prokopat se výš není jednoduché, ale myslím, že když člověk věří tomu, co dělá, tak to vždycky dokáže.“

 

foto: Radovan Šubín

Galerie

Tipy redakce

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...