fbpx

Zveřejněno: 28. 11. 2015

FPP logo final svetle
Mezinárodní vizionářský festival 

Future Port Prague 2017 je jedinečná futuristická akce v srdci Evropy. Business konference  a festival pro veřejnost v jednom rozproudí 7. září Pražskou tržnici. 1 den, 8 exponenciálních technologií, 10 vizionářských spíkrů a celá řada vystavovatelů ze všech oblastí nových technologických trendů. Vše, co potřebujete vědět ke směřování vaší společnosti do budoucnosti, která je mnohem blíž, než se může zdát. Program konference i festivalu se točí kolem osmi zásadních témat budoucnosti, mezi něž patří umělá inteligence, virtuální a rozšířená realita, roboti a drony, internet věcí, nové materiály, budoucnost dopravy, 3D tisk a budoucnost zdravotnictví. Přijďte se inspirovat! 

Future of business konference nabízí všem vizionářským šéfům jedinečnou možnost se inspirovat příběhy těch, kteří už vzali exponenciální technologie za bernou minci budoucího úspěchu svých firem. Na pódiu pražského Sasazu vystoupí se svými příběhy např. Kenny Hawk, profesor Thomas Hartung, Nell Watson, Rodolfo Miranda Soriano, Jürgen Laudus nebo Otto Fabri. Z českých zástupců nelze nezmínit ekonoma Pavla Kysilku, profesora Michala Pěchoučka či Jiřího Kůse. Nad programem konference přijali záštitu odborní garanti a vedle přednášek a diskusí nabídne také dostatek prostoru pro sdílení zkušeností a networking.

Zažít na vlastní kůži virtuální realitu, řídit drona či autonomní automobil může v areálu rozvíjející se Pražské tržnice 7. září 2017 úplně každý. Pro veřejnost tu vznikne festivalová zóna plná nových technologií, nápadů, přístupů a výrobků. Vedle prezentací předních firem z technologických oborů nabídne také celodenní program plný přednášek, workshopů, ukázek a inspirace od autonomních aut, přes inteligentní materiály, až po budoucnost sexu. Chybět samozřejmě nebude chillout zóna, občerstvení budoucnosti a hudební doprovodný program. Seznamte se zblízka s nejvíce vzrušujícími technologiemi dostupnými již dnes.

Podrobný program a více informací najdete na webu Future Port Prague 2017. Sledovat novinky můžete také přes Instagram, Facebook či Twitter. Najděte si nás a budoucnost si najde vás!

Tipy redakce

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...