fbpx

Zveřejněno: 11. 4. 2017


fenix logo

Kdo jsme?

Časopis navazuje na 14-ti letou tradici pravidelného měsíčníku PHOENIX, nevšedního časopisu pro nevšední lidi. Je v živější formě, ve svěžím a přehledném vzhledu, plný zajímavých a nevšedních témat včetně několika nových. Vše ve zvětšeném formátu 16 x 230 mm, který se pohodlně vejde do každé kabelky a kapsy. Novinkou je kalendář plánovaných akcí v tištěné i v on-line verzi.

O čem píšeme? 

Baví nás mystika a historie i záhady a tajemno. Ani témata zdraví a osobního rozvoje nám nejsou cizí. Zabýváme se i oblastí vztahů, poradenství a terapie. Přejeme si inspirovat a pomáhat. A to jak lidem, tak i naší planetě.           

Cíle časopisu

Nový Fénix chce oslovit ty, kteří se hlouběji zajímají o společenské a historické souvislosti, o alternativní i netradiční způsoby myšlení, o zdravý životní styl ve spojení s přírodou. Jeho cílem je otevřít širší prostor veřejnosti, začínající vnímat skutečnosti opravdového světa, toho, kde materii prostupuje duchovno.  V kalendáři akcí chce přinášet program seminářů, kurzů a školení se stejným tematickým zaměřením.

Pokud se o nás chcete dozvědět více, najdete nás na stránkách www.novyfenix.cz

Tipy redakce

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...