fbpx
Zveřejněno: 30. 3. 2017

eduin logo

Kdo jsme:

EDUin je obecně prospěšná společnost založená roku 2010 Tomášem Feřtkem, Zdeňkem Slejškou a Lucií Slejškovou. Jejím hlavním cílem je, aby byla veřejnost informovanější a schopnější o vzdělávání více přemýšlet a podporovat jeho proměnu jak ve své škole, tak i ve městě či regionu.

Co děláme:

Věnujeme se otázce vzdělávání a naší snahou je informovat veřejnost o všem, co se ve vzdělávání děje a je důležité. Nabízíme široké veřejnosti srozumitelnou a zajímavou formou dostupné informace o tom, jak a proč se mění naše školy, jak se učíme my, nejen naše děti. Podporujeme odborníky z různých oborů, kteří se tématu vzdělávání a rozvoji lidských zdrojů věnují a mají podnětné myšlenky. Propagujeme výsledky výzkumů a studií a seznamujeme s nimi poutavě a srozumitelně širokou veřejnost.

Jak to děláme:

Naše nezávislá organizace usiluje o nestrannost a otevřenost. Spolupracujeme s lidmi, kteří mají chuť o tématu vzdělávání přemýšlet a není jim lhostejné, co se u nás ve vzdělávání děje. S odborníky z různých oblastí od pedagogiky přes psychologii, média, sociologii, PR až po specialisty na rozvoj lidských zdrojů a manažery firem. Také se můžeme pochlubit velkým portfoliem dobrovolníků, kteří mají zájem o toto téma. 

Tipy redakce

Alkoholismus? Dá se léčit i mírněji než abstinencí, říká psycholožka Marie Funke

Alkoholismus? Dá se léčit i mírněji než abstinencí, říká psycholožka Marie Funke

Možná jste si po propité silvestrovské noci dali jako spousta lidí následující...

Našla se nová planeta naší galaxie? Možná jde jen o černou díru

Našla se nová planeta naší galaxie? Možná jde jen o černou díru

Aby nějaký astronom objevil novou planetu v naší sluneční soustavě, to je věc...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.