fbpx

Populární zpěvačka Debbi, celým jménem Deborah Kahl, v nedávné době zabodovala ve znovu obnovené anketě cen Český slavík, kde se v kategorii zpěvaček umístila v top dvacítce. Ve své práci ale nepolevuje. Dále tráví čas hlavně ve studiu, kde připravuje novou desku. I přes nabitý pracovní program si ale nenechala ujít poslední koncert hudebního projektu glorchestra

Zveřejněno: 21. 12. 2021

Populární rusovláska, kterou u českého publika asi nejvíce proslavil její letní hit Touch the sun, nedávno zabodovala ve znovu obnovené anketě cen Český slavík, kde se v kategorii zpěvaček umístila v top dvacítce. „Upřímně jsem byla překvapená, že jsem se dostala tak vysoko, ale samozřejmě pozitivně. Věřím, že mí fanoušci rádi poslouchají naši hudbu, a proto pro mě hlasovali, což je samozřejmě ta největší čest. Jsem vždy vděčná za své posluchače a doufám, že i do budoucna se jim naše hudba bude líbit,“ prozradila.

Sama nyní ve studiu tráví většinu času. „Momentálně pracujeme na nových věcech, které budou možná pro někoho velkým překvapením, ale nechci toho předem příliš prozrazovat, na to si posluchači budou muset ještě chvilku počkat,“ tajnůstkařila.

Už to bude lepší

Aktuální covidová situace jí ale na radosti nepřidala. „V loňském roce jsem využila volný čas k dokončení studia na vysoké škole, které jsem několik let odkládala. Přestože jsem přes léto koncertovala, momentálně to vypadá, že vzhledem k opatřením se vánoční vystupování opět zruší. Je to opravdu škoda, že o toto krásné období přicházíme již podruhé. Můžeme jen doufat, že to v příštím roce bude lepší,“ dodala.

Docela jsem se bála spojení hip hopu a klasické hudby, ale nakonec mě tato kombinace bavila nejvíce.

V týdnu si ovšem nenechala ujít hudební tour glorchestra, která tentokrát zavítala do pražského klubu Roxy. „Měla jsem to potěšení se na vystoupení glorchestry podívat již v létě na pražském Výstavišti. Proto jsem byla mile překvapena, že koncert v klubové edici neztratil na síle. Přestože byl program stejný, klub a venkovní festival jsou dvě rozdílné věci, které mají naprosto jinou atmosféru. Takže jsem moc ráda, že jsem na akci byla pozvána i podruhé,“ popisuje zážitek z večera zpěvačka Debbi.

I ona sama je milovnicí propojování různých hudebních žánrů, které tento projekt charakterizovalo. „Pravdou zůstává, že je velmi složité takovou fúzi udělat vkusně, ale jsem přesvědčená, že zde se to glorchestře stoprocentně povedlo. Docela jsem se bála spojení hip hopu a klasické hudby, ale nakonec mě tato kombinace bavila nejvíce,“ dodala.

Související…

Úspěšný hudební projekt glorchestra pokračuje
Komerční článek

foto: glorchestra, zdroj: glorchestra

Tipy redakce

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...