fbpx

Top Fashion Week se po roční přestávce vrátí na přehlídková mola. Konkrétní tváře, program a novinky oznámil tvůrčí tým tohoto módního eventu na tiskové konferenci v pražském Jalta Boutique Hotelu

Zveřejněno: 13. 8. 2021

Jako oficiální ambasadorka ročníku 2021 byla představena úspěšná česká modelka Tereza Hudáková. Přítomným byl prezentován i jedinečný model návrhářky Anny Anny, který bude vydražen 16. října v průběhu slavnostního galavečera v karlovarském Grandhotelu Pupp.

„V minulém roce si Top Fashion Week musel kvůli pandemii udělat nucenou přestávku. Letos je ovšem zpět a programově silnější než dříve. Jak vám jistě kolegové potvrdí, podařilo se nám pro něj získat nejen širokou plejádu předních tuzemských návrhářů a modelek i modelů,“ konstatoval Jaroslav Tylinger, spolumajitel značky Top Fashion Week.

Hvězdy módní branže

Konkrétní vize pak na tiskové konferenci představila Eva Kempe, módní designérka a nová prezidentka festivalu Top Fashion Week 2021. Ta zároveň uvedla jednu z nejvyhledávanějších českých modelek Terezu Hudákovou jako hlavní tvář a ambasadorku letošního ročníku.

Hlavní program Top Fashion Week 2021 bude probíhat 16. října 2021 v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech a galavečer bude  formou přímého  přenosu vysílán na ÓČKO TV.

„Top Fashion Week je originální a jedinečný módní festival nebo spíš show, díky které se mohou zviditelnit nejen známé a přední tváře módního prostředí, ale i začínající módní návrháři, modelky i modelové. Máme ambici oslovit i přední osobnosti ze světa módy, které by se v rámci naší show podělily o své mistrovství a předávaly zkušenosti těmto začínajícím hvězdičkám,“ nastínila přítomným základní přínos festivalu jeho prezidentka.

Dražba originálního modelu

Kempe také připomněla úspěch zatím posledního ročníku, který proběhl v roce 2019. Přítomní hosté se poté mohli kochat malou ukázkou modelů z butiků Evelin, které předvedly přítomné modelky a také speciální host, herečka Adéla Gondíková, která hrdě nesla model nadějné módní návrhářky jménem Anna Anna (host Evita Fashion by Eva Kempe). Právě tento její model bude na slavnostním zakončení letošního ročníku vydražen ve prospěch charitativního projektu „Krása pomáhá dětem“. Ten založila Miss Sympatie z roku 2002 Lenka Taussigová.

To, že se Top Fashion Week se slavnostním galavečerem v říjnu opět vrátí do sálů Grandhotelu Pupp v Karlových Varech, potvrdil Jan Lengyel, hlavní producent Top Fashion Week 2021. „S radostí mohu oznámit, že celá show opět vyvrcholí ve velkém stylu v karlovarském Puppu. Chceme tak navázat na tradici předchozího úspěšného ročníku před dvěma lety. Do dalších ročníků plánujeme celý Top Fashion Week výrazně rozšířit o celoroční aktivity jako například tzv. Top Fashion Days, které plánujeme pořádat po všech krajích republiky, a Cinema Top Fashion Show, kde se bude potkávat svět filmu a módy.“

Na jeho vystoupení navázala Lenka Vinická, umělecká ředitelka Top Fashion Week 2021. Ta přítomným odtajnila konkrétní jména předních i začínajících návrhářů, kteří budou ve druhém říjnovém týdnu prezentovat veřejnosti své umění. „Program letošního ročníku vypadá více než slibně a já bych chtěla poděkovat všem, kteří přislíbili účast,“ doplnila Vinická. Hlavní program Top Fashion Week 2021 bude probíhat 16. října 2021 v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech a galavečer bude  formou přímého  přenosu vysílán na ÓČKO TV.

Související…

Taťána Gregor Brzobohatá: Další lockdown? Ta představa mě děsí
Zdeněk Strnad

foto: Top Fashion Week, zdroj: Top Fashion Week

Tipy redakce

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...