fbpx

Dopřejte si opravdovou pohodu. A začněte s ní teď. I když se pořád čeká na uvolnění opatření, víkendové pobyty v tuzemsku se vyprodávají rychlostí blesku. Vybrali jsme tipy na ty nejoriginálnější

Zveřejněno: 6. 5. 2021

Pivní hotel s nejlepším pivem přímo na pokoji

Poctivý ležák, speciální IPA, APA či ALE z nejlepšího pivovaru roku 2020 ochutnáte v pivním hotelu Zlatá kráva. Ten je jediný svého druhu u nás. A hlavně – v pokoji máte vlastní pípu, takže jste přímo u zdroje.

zazitky2

Designové industriální ubytování ve farmářském stylu je přizpůsobené k opravdovému odpočinku. Při skvělém pivu tak můžete přemýšlet, zda si dát saunu, vířivku, Kneippovy lázně či pivní wellness. A až vám vytráví, ochutnejte kuchyni Zlaté krávy. Doporučujeme vyzrálé hovězí maso Aberdeen Angus z vlastní farmy. Něco tak dobrého jste nejedli.

Dopřejte si balzám na tělo i duši v korunách stromů

Cítíte občas, že potřebujete nechat vše za sebou a jen tak být? Zkuste ubytování v korunách stromů Treehouse. Společnost vám bude dělat jen příroda, ticho, hvězdné nebe, vůně lesa a oku lahodící výhled na Ještěd. 

zazitky3

Že domek v korunách stromů nemá elektřinu ani vodu, nepoznáte. Světlo i koupelna tu je pohodlnější než v kdejakém hotelu. Venku najdete vše pro příjemné posezení – gril a ohniště, sedací vaky, závěsnou síť, stolek s židličkami. Od dubna do listopadu si navíc užijete pravou lesní saunu i s venkovní sprchou.

Užijte si prodloužený víkend Na Šumavě

V Kubově Huti budete ubytováni v hotelu Kristián obklopeném Boubínským pralesem. V designovém pokoji s masivní šumavskou postelí a vlastní koupelnou se nemusíte starat o nic. Čeká vás 3× snídaně a 3× bohatá večeře o třech chodech. To vše s výhledem na les. Jako bonus máte neomezený přístup do bazénu, který najdete pár kroků od ložnice.

zazitky4

Šumava je skvělá na kolo, lyže i turistiku. Vydejte se kolem Boubínského pralesa. Temné lesy a jezírka vás okouzlí. Když v oboře Srní nastražíte oči i uši, zahlédnete vlky. Na stezce korunami stromů v Neuschönau vás ve výšce 44 m čekají nezapomenutelné výhledy.

Plavba a spaní na jachtě

Jste vodní živel? Nebo jen přemýšlíte, jak po dlouhé době strávit čas s blízkými? Plavba na Lipně slibuje pořádné dobrodružství. Loď dostanete k dispozici na dva dny a pro čtyři osoby. Ovládat ji budete sami. Před vyplutím vás totiž zaškolí zkušený instruktor.

zazitky5

A až večer po celodenní plavbě zakotvíte v přístavu, tak si připravíte spaní přímo v kajutě. Tak ahoooj!

Královské ubytování na zámku s výletem balónem

Lidé rádi koukají na nebe. Láká nás na něm něco magického. Něco, díky čemu se nedržíme při zemi a dokážeme se zasnít s hlavou v oblacích. Při vyhlídkovém letu balónem tohle své snění proměníte v realitu.

zazitky6

A aby to mělo styl, k letu balonem si můžete dopřát i prodloužený víkend na zámku Radešín. Ubytování v zámeckém pokoji s výhledem na rybníček má vlastní koupelnu a toaletu. Mezi letem si užijete procházky zámeckými zahradami či soukromou návštěvu zámku i muzea balónového létání.

Padl vám některý ze zážitkových pobytů do oka? Zážitky.cz, agentura na zážitky, je má všechny v nabídce. Tak mrkněte. Na uplatnění pobytu máte 12 měsíců. A pokud byste potřebovali, do šedesáti dnů ho zdarma vyměníte za jiný, či vrátíte.

Související…

Degustace nebo únikovka v obýváku? Objevte fenomén doby. Zážitky na doma
Komerční článek

foto: Zážitky.cz, zdroj: Zážitky.cz

Tipy redakce

Písek z pláží nekradou jen turisté. Je to podobně cenná komodita jako voda

Písek z pláží nekradou jen turisté. Je to podobně cenná komodita jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...

Jsme v klimatické nouzi, nebo jde jen o paniku? 10 úvah o přehřívání Země

Jsme v klimatické nouzi, nebo jde jen o paniku? 10 úvah o přehřívání Země

Praha 7 vyhlásila v květnu stav klimatické nouze , jak ji (a nejen ji, ale celou...