fbpx

Vše o fotbalových předpovědích: Základní znalosti 1 fotografie
zdroj: Shutterstock

Aby tento koníček přinášel jen potěšení, vyplatí se znát několik jednoduchých pravidel

Zveřejněno: 15. 12. 2023

Fotbal je jedním z nejoblíbenějších sportů. Fanoušci pravidelně sledují své oblíbené sportovce a fandí favoritům. Díky sázení na fotbal je hra dynamičtější a napínavější. .

Druhy a vlastnosti sázení na fotbal na Ukrajině

V současné době existují dva hlavní typy sázení na sport: ordinérní a expresní. První možnost je velmi jednoduchá. Hráč si musí vybrat jednu událost a vsadit na ni určitou částku. V případě expresu je v jednom kuponu shromážděno několik událostí a kurzy se mezi sebou násobí. Ve výsledku můžete získat solidní částku. Měli byste však vědět, že pokud jedna událost selže, celý kupón propadne.

Mezi nejoblíbenější fotbalové sázky patří např:

 • výsledek zápasu;
 • celkový počet gólů;
 • počet červených a černých karet.

Výsledkem zápasu je výhra jednoho z týmů nebo remíza. Můžete také vsadit na remízu nebo na výhru jednoho z týmů. Celkový počet - součet všech gólů. Může být větší nebo menší než určitý ukazatel. Přesný výsledek zápasu si můžete tipnout, ale je to poměrně riskantní sázka.

Na fotbal můžete vsadit jak na celý zápas, tak na jeho polovinu. Je také možné zvolit ukazatele pouze na jeden tým nebo na jednotlivého hráče. Sázkové kanceláře nabízejí velké množství událostí. Uživatelé mohou například sázet na počet trestných kopů nebo penalt, tipovat počet střídání.

Některé společnosti nabízejí speciální sázky na fotbal. Týkají se střídání a přestupů. Kromě toho si můžete tipnout, zda dojde k nějaké neobvyklé události, například že na hřiště vběhne kočka. To se stává poměrně zřídka, ale tyto sázky na fotbal na Ukrajině mohou přinést slušné množství peněz.

Sázky na fotbal se uzavírají na čáře nebo v režimu live. V prvním případě si vyberte událost, kdy do setkání týmů zbývá určitý čas. Může to být několik hodin nebo týden. Stojí za zmínku, že sázky na fotbal na některé výsledky jsou dostupné pouze na lince.

Sázky na fotbal v přímém přenosu se uzavírají během vysílání. Sledování zápasu vám umožní pochopit náladu a motivaci týmů. Kromě toho můžete v režimu live chytit poměrně vysoké kurzy.

Jak sázet na fotbal

Sázení na fotbal vyžaduje správný přístup. Neměli byste si jen tak vybrat zápas a vsadit na jakýkoli výsledek. K tomu, abyste na sázení vydělali, je nutná kvalitní analýza.

Před sázením na zápas je třeba provést analýzu:

 • celkový stav týmu;
 • motivaci hráčů;
 • fyzickou kondici hráčů;
 • přítomnost zranění a střídání;
 • výsledky předchozích utkání.

To vše pomůže vytvořit co nejpřesnější předpověď pro sázení na fotbal na Ukrajině. A důležité je věnovat pozornost oběma týmům a vyhodnotit předchozí vzájemná střetnutí. Nebude zbytečné seznámit se s tabulkou a charakteristikami samotného turnaje.

Měli byste si také vybrat důvěryhodnou sázkovou kancelář. Především byste měli věnovat pozornost tomu, jaké fotbalové sázky platforma nabízí a s jakými kurzy. Neměli byste sázet na webu, kde je cena výsledků značně nadsazená. Sázkové kanceláře nabízejí vždy přibližně stejné kurzy, vysoké sazby jsou známkou podvodné platformy.

Vyplatí se věnovat trochu času seznámení se s recenzemi ostatních uživatelů. To je nejlepší ukazatel výkonnosti sázkové kanceláře. Nestojí za to přehlížet způsoby vkladu k výběru peněz. Bonusový systém vám dává možnost vsadit si na fotbal ještě dnes, aniž byste riskovali vlastní rozpočet.

Strategie sázení na fotbal dnes

Sázení na fotbal je velmi snadné. Vyplatí se však držet se strategie, abyste minimalizovali rizika. Může to být např:

 • sázka na remízu;
 • sázka na žluté karty;
 • sázka na góly.

Na remízu se vypisují velmi dobré kurzy. K tomuto výsledku však dochází poměrně zřídka. Chcete-li takové sázky na fotbal uzavřít, musíte vzít v úvahu několik faktorů. Především by ve hře neměl být jasný favorit. Za druhé: týmy často hrají nerozhodně a tento výsledek vyhovuje oběma týmům. A za třetí: týmy v aktuální sezoně vstřelily málo gólů.

Žluté karty se udělují za přestupky. Někdy se to stane opravdu náhodou, ale jsou situace, kdy hráči porušují pravidla úmyslně. Fotbalové sázky na žluté karty je lepší zvolit, pokud je zápas pro oba týmy klíčový. Vyplatí se také věnovat pozornost rozhodčímu. Přísný a zásadový odborník samozřejmě zaznamená všechny přestupky. A poslední bod: pokud oba týmy často porušují pravidla a v předchozích střetnutích měly hodně žlutých karet. Pro tuto strategii obvykle volíme celkový počet vyšší než 1,75 nebo 2.

Odhadnout přesný počet gólů na zápas je téměř nemožné. Proto je lepší zvolit celkový součet vyšší než 2,5. Tato strategie je relevantní, pokud týmy zvolí útočný styl. Také v případě, že remíza nevyhovuje ani jedné straně. Strategie je vhodná, pokud týmy střílejí hodně gólů jak v zápasech jeden na jednoho, tak obecně v průběhu sezóny.

Související…

Z olympijské naděje pornoherečkou. Film Její tělo popisuje pád úspěšné sportovkyně
Tomáš Kordík

foto: Shutterstock , zdroj: Stawki.bet

Tipy redakce

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...