fbpx

Kámoška Bridget Jonesové v nové australské komedii ví, jak obšťastnit ženu 2 fotografie
zdroj: Bohemia Motion Pictures

Univerzální návod, jak uspokojit ženu, bohužel neexistuje. Celovečerní film režisérky Renée Webster s názvem Jak obšťastnit ženu se však pokusí alespoň částečně odhalit, po čem něžné pohlaví skutečně touží. A můžeme vám prozradit, že jen o naslouchání, dárcích a pugetu růží to tentokrát nebude…

Zveřejněno: 28. 6. 2022

Hlavní postavu Ginu trápí to, s čím se na prahu padesátky občas setká každá žena. Na jejím vzhledu se podepsal čas, manžel jí v poslední době také moc pozornosti nevěnuje, a ještě ke všemu dostala v práci padáka. A aby toho nebylo málo, kamarádky jí k narozeninám objednají domů striptéra. Ten je ochoten splnit jakékoliv její přání. S úklidem domu ale rozhodně nepočítal.

Úklid domu s orgasmem

Při pohledu na svalnaté tělo tancující s mopem nad špinavou podlahou dostane Gina brilantní nápad. Spojit úklid a potěšení. Když se navíc dozvídá, že striptér pracuje pro stěhovací firmu na pokraji krachu, rozhodne se, že svůj nový obchodní model zrealizuje s bandou tamních uklízečů.

jak obstastnit zenu plakat bohemia motion pictures 1

Přestože témata jako sexuální frustrace a nedostatek sebevědomí nejsou vždy k smíchu, scénáristka a režisérka Renée Webster dokázala najít dokonalou rovnováhu humoru a něhy, která odráží to, co ženy v určitém věku prožívají. „Film má mnoho tváří. Zabývá se kvalitou a množstvím ženských orgasmů. Zoufá si nad domácími pracemi a ukazuje, jaké je hned po probuzení skočit do Indického oceánu,” vysvětluje režisérka Renée Webster, která si pro natáčení komedie vybrala právě západní pobřeží Austrálie, jejíž přírodní scenérie celé téma harmonicky vyvažují.

Do hlavní role obsadila populární britskou herečku Sally Phillips, kterou diváci znají z filmu Deník Bridget Jonesové, kde ztvárnila postavu Shazzu. „Když Sally nastoupila na palubu, jedna z prvních věcí, o kterou se se mnou podělila, byla statistika, podle které mají nejméně orgasmů heterosexuální vdané ženy. Tím nechceme odsuzovat manželství, chceme jen poukázat na to, že si i něžné pohlaví zaslouží dostatek rozkoše,” vysvětluje režisérka, pro kterou bude snímek prvním celovečerním debutem.

„Renée Webster do své práce vnáší obratnou rovnováhu mezi humorem a citlivostí. Má talent pro vykreslení nádherných hereckých výkonů a dar zobrazit prvky ženské sexuality, aniž by to bylo nevkusné,” dodává producentka filmu Tania Chambers.

Premiéra filmu v kinech proběhne 21. července 2022. Do české distribuce jej uvádí společnost Bohemia Motion Pictures.

Související…

Australský psycholog: Generace Z má sexu méně. Užívá si ho radši virtuálně
Kateřina Hájková

foto: Bohemia Motion Pictures, zdroj: Bohemia Motion Pictures

Tipy redakce

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...