fbpx

Zveřejněno: 1. 3. 2017

Jan Mühlfeit, zkušený globální manažer, který strávil 22 let v Microsoftu a spolupracoval s nejlepšími lídry a mysliteli globálního světa, přichází spolu s Kateřinou Novotnou exklusivně pro Flowee s novým formátem poradny pro rodiče a jejich děti - Odemkněte potenciál svých dětí. Těšit na na něj můžete dvakrát měsíčně. 

shutterstock 394222996
"Každé dítě se narodí jako originál s celou řadou talentů. Škola talenty bohužel nerozvíjí, ale soustředí se pouze na stránky slabé a eliminaci chyb. Důležité je pomoci dětem tyto talenty najít, podpořit jejich rozvoj a naučit je začít je efektivně využívat," říká Jan Mühlfeit.

"Jen tak totiž dítěti pomůžete dosáhnout úspěchu a spokojenosti v životě," doplňuje lektorka a spoluautorka Odemykání dětského potenciálu Kateřina Novotná, která před dvěma lety rozpracovala Janův úspěšný seminář Odemykání lidského potenciálu a překlopila jej do dětské verze. 

Dnes oba lektoři v prostorách Recruitment Academy společně pořádají celodenní semináře pro rodiče s dětmi. Základem je vypracování testu, který odhalí předpoklady dítěte pro danou oblast.

Semináře jsou rozděleny na část teoretickou a praktickou a jsou vhodné jsou pro děti od 10 do 14 let, ale pro velký zájem právě vzniká i verze pro středoškoláky, kteří se rozhodují, kam dál.

Nový pořad exklusivně na flowee!

Ve spolupráci s Janem a Kateřinou pro Vás připravujeme poradnu Odemkněte potenciál svých dětí, ve které budeme vždy ve středu odpovídat na tři nejlepší dotazy týkající se dětí a jejich talentů. Své dotazy nám můžete posílat do zpráv na našich facebookových stránkách nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

První díly jsou On air!

Sledovat je můžete zde Odemkněte potenciál svých dětí: 1. díl a Odemkněte potenciál svých dětí: 2. díl

Tipy redakce

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...