fbpx

Řidiči, připravte se za volant v novém roce se šikovným příslušenstvím do auta Dalších 3 fotografií v galerii
YENKEE YSM610 (zdroj Yenkee.cz)

Za volantem tráví spousta z nás velkou část svého života. V novém roce tomu nebude jinak, a proto je na místě se vybavit užitečným příslušenstvím, které udělá i sebedelší cestu krátkou. Do auta zcela jistě užijete automatický držák s bezdrátovým nabíjením, rychlou autonabíječku nebo jednoduchý a spolehlivý gravitační držák do výdechu ventilace

Zveřejněno: 30. 12. 2021

Nový rok s sebou nese nové cestovní výzvy, a to hlavně za volantem. V roce 2022 všechny řidiče čeká bezesporu spousta ujetých kilometrů. Jejich bezpečnému zvládnutí může pomoci praktické příslušenství do auta od YENKEE.

Abyste například mohli mít navigaci neustále na očích, tak se vám zcela jistě bude hodit plně automatický držák do auta YENKEE YSM610. Automatický v tomto případě znamená, že po připojení do 12V zásuvky se již o sevření vašeho mobilu postará zcela sám.

YENKEE má ve své nabídce model YAC2136, který dokáže nabít váš telefon až čtyřikrát rychleji nežli klasická autonabíječka.

Po vložení mobilu se postranní části ihned stáhnou a pevně uchytí telefon tak, aby ani na sebevětším výmolu nevypadl. Celá operace funguje zcela intuitivně a během vteřiny. O napájení se pak stará bezdrátové nabíjení o výkonu až 10 W. Pokud tedy váš telefon podporuje Qi, tak se již nemusíte trápit s dalším připojováním napájecího kabelu. Když telefon budete chtít opět vyjmout, tak jenom stisknete jemně postranní dotykové tlačítko sloužící k ovládání.

Když nabíjet, tak rychle

Technologie QuickCharge 3.0 není již doménou pouze klasických domácích nabíječek. Rychlé nabíjení prostoupilo i na pole dvoustopých vozidel. YENKEE má ve své nabídce model YAC2136, který dokáže nabít váš telefon až čtyřikrát rychleji nežli klasická autonabíječka.

yac2136 1100x618

Tato nabíječka má navíc rovnou dva USB porty, a tudíž umožňuje nabíjet dvě zařízení naráz, a to při plné bezpečnosti. Vícenásobná ochrana v podobě ochrany proti zkratu, přetížení a přebití je samozřejmostí.

Když chcete prostě spolehlivý držák

Jednoduše fungující a odolný. Gravitační držák YENKEE YSM410 funguje na velmi jednoduchém principu uchycení, který sevře váš telefon za každých okolností. Nepotřebuje žádné přídavné napájení, a přesto stačí vložit telefon do jeho útrob a postranní části se již automaticky sevřou. Zatížením spodního ramene se totiž utáhnou i ta postranní. Držák jednoduše umístíte do výdechu ventilace a můžete vyrazit.

ysm410 1100x618

Šťastný vstup do nového roku a spoustu bezpečně ujetých kilometrů přeje YENKEE!

Související…

V automobilu Tesla se poprvé rodilo, o volant se staral autopilot
Jan Handl

foto: Yenkee, zdroj: Yenkee

Tipy redakce

Horská dráha: Bývala to zábava pro šlechtu, dnes je i prostředkem eutanazie

Horská dráha: Bývala to zábava pro šlechtu, dnes je i prostředkem eutanazie

Matějská pouť na pražském Výstavišti už běží nějaký ten pátek a zdá se, že...

V Praze vyžebráte třeba dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

V Praze vyžebráte třeba dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...