fbpx

Čím více nákladu do ní naskládáte, tím méně cest budete muset absolvovat. Zaplatíte tak půjčovně dodávek méně za pronájem a ušetříte i na spotřebě

Zveřejněno: 13. 5. 2019

Stěhování představuje nelehkou organizační záležitost. Musíte naplánovat, kdy se bude konat, kolik času si na ně vyhradíte a také čím vše odvezete. Pokud se rozhodnete stěhovat svépomocí, což má své výhody (kontrola nad všemi věcmi, ušetříte za stěhovací firmu apod.), bude vám chybět jedna věc, bez které se neobejdete. Něco, do čeho všechen nábytek a vybavení naložíte. Ideálním řešením je pronajmout si na pár hodin či dní dodávku.

Větší dodávka, méně přejíždění

Jak by měla taková dodávka na stěhování vypadat? Prvním kritériem musí být velikost. Čím více nákladu do ní naskládáte, tím méně cest budete muset absolvovat. Zaplatíte tak půjčovně dodávek méně za pronájem a ušetříte i na spotřebě pohonných hmot. Pokud své stěhované věci úsporně zabalíte, přestěhování průměrně velkého bytu můžete zvládnout i na jedno či dvě otočení.

Stěhujte bezpečně

Při stěhování je velmi důležitá také bezpečnost převážených věcí. Proto se velmi hodí, když půjčovna dodávek poskytuje k vozidlům samotným také další příslušenství pro stěhování.

Díky pevným stěnám a uzamykatelným dveřím bude veškeré vaše vybavení v absolutním bezpečí.

Fixační kurty a popruhy vám dostatečně zajistí náklad, rudl vám zase usnadní manipulaci s těžkými a objemnými předměty. Plánujete-li stěhovat velmi velký náklad, zauvažujte, jestli si v půjčovně dodávek neobjednat i přívěs. Může být jak krytý, tak bez střechy. Díky pevným stěnám a uzamykatelným dveřím bude veškeré vaše vybavení v absolutním bezpečí.

Na pár hodin i několik dní

V závislosti na vašem odhadu, jak dlouho vám stěhování bude trvat, si lze dodávku zapůjčit na pár hodin i na několik dní. Jestliže by vám krátkodobý pronájem vyhovoval a potřebovali byste takové vozidlo zapůjčit i na delší čas, půjčovna dodávek nabízí i dlouhodobý pronájem v řádu několika desítek dní.

Související…

Jak se zbavit stresu z velkoměsta? Pokud nechystáte stěhování, máme čtyři tipyChcete se stěhovat za prací? Na tyhle věci si dejte dobrý pozorJak jsme se přestěhovali na venkov - a pak zase rychle zpátky

foto: Dodávky online, zdroj: Dodávky online

Tipy redakce

Jde ještě o klimatickou nouzi, nebo už paniku? 10 otázek a odpovědí o přehřívání Země

Jde ještě o klimatickou nouzi, nebo už paniku? 10 otázek a odpovědí o přehřívání...

Praha 7 vyhlásila v květnu stav klimatické nouze , jak ji (a nejen ji, ale celou...

Twitter uživatelům ukazuje, co mají rádi za reklamu. A někdy je dost mimo

Twitter uživatelům ukazuje, co mají rádi za reklamu. A někdy je dost mimo

Inferred interests neboli „odvozené zájmy“ je název funkce sociální sítě Twitter,...

Proč se krade i písek z pláže? Je to cenná komodita, která mizí stejně jako voda

Proč se krade i písek z pláže? Je to cenná komodita, která mizí stejně jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.