fbpx

Emma Smetana se na Colours odvázala! Líbačka proběhla přímo na podiu 2 fotografie
Zdroj: Medialist

Emma Smetana (35) má v poslední době napilno. Natáčí nový televizní seriál Eliška a Damián a věnuje se také naplno své hudební kariéře. Objevila se mimo jiné i na legendárních Colours of Ostrava, kde na glo stage vystoupila se svým životním i hudebním partnerem Jordanem Hajem. A přidal se k nim i společný kamarád a DJ Nobodylisten, kterému Emma přímo během koncertu věnovala vášnivý polibek!

Zveřejněno: 28. 7. 2023

Loni na festivalu v Karlových Varech to byl Jordan, který vzbudil rozruch líbací scénou s Jakubem Strachem alias NobodyListenem, letos si malou pikanterii střihla s mladým DJ Emma na společném vystoupení v rámci zahajovacího večera Colours of Ostrava. Nutno dodat, že nešlo jako v případě Jordana Haje o žádnou velkou divočinu, spíš možná důkaz, že jsou velcí kamarádi a mají k sobě blízko nejen po hudební stránce.

emma smetana coo 2023 foto jiri masojidek

Emma Smetana si Colours opravdu užila. Zdroj foto: Medialist


Právě do muziky věnuje známá moderátorka v poslední době nejvíce energie, i když si odskočila i k herectví. V novém seriálu televize Prima, který se na obrazovkách objeví zřejmě na podzim, ztvární hlavní ženskou roli.

„Letos je pro mě klíčová zejména hudba. Veškeré naše současné úsilí a přípravy se upínají k termínu 4. listopadu, kdy máme s Jordanem koncert ve Foru Karlín,“ prozradila na Colours Emma a dodala: „Sem do Ostravy jezdívám s o něco menší věrností než na festival ve Varech, kde od svých 15 let trávím každý rok, ale minulý rok jsem tu byla podpořit Kapitána Demo, který hrál jako jediná tuzemská kapela na hlavní stagei, a byl to zážitek.“ A právě na těchto svých oblíbených festivalech stihla Emma vystoupit hned několikrát. Zdá se, že to s hudební kariérou myslí skutečně vážně, jak dokázala i spoluprací s Richardem Müllerem, s nímž natočila intimní píseň Tahle Jedna Vteřina.

Související…

Emma Smetana jako Morana: Největší skok do neznáma? Rozhodnutí, že budu matkou
Klára Ponczová

 

 

foto: Medialist, zdroj: Medialist

Tipy redakce

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...