fbpx
Zveřejněno: 8. 3. 2017

Prvním hostem nového pořadu Jana Mühlfeita Tvůj talent je unikát se stal herec, moderátor a nezapomenutelný princ Jan Čenský. Talentový test u něj poukázal na silné stránky, jako jsou přizpůsobivost, umění okouzlit, pozitivita, empatie a schopnost rozvíjet své myšlenky.

dscf8726

„Myslím si, že test přesně ukazuje, proč je Honza excelentní herec. Umí se skvěle vcítit do někoho jiného a zároveň se přizpůsobit situacím spjatých s jeho rolí,“ řekl k testu ideátor Odemykání lidského potenciálu Jan Mühlfeit.

„Z výsledku jsem nadšený, naprosto to sedlo. I když uznávám, že bylo těžké během 20 vteřin odpovědět na každou ze 177 otázek, protože odpovědi se nevylučovaly. Myslím, že jsem to o sobě věděl, ale takhle srovnané jsem to nikdy neměl,“ řekl k výsledku herec.

Že má jít Jan Čenský na konzervatoř a že je stvořený pro herectví jako první prý řekla jeho němčinářka ve škole, a to protože objevila jeho dar vytěžit z mála maximum. Konzervatoř úspěšně vystudoval. Čemu ale vděčí za desítky krásných rolí na kontě? „Myslím, že jsem měl trochu štěstí. Vždycky jsem se někde dobře nachomýtl,“ tvrdí s pokorou Jan a dodává: „Prokopat se výš není jednoduché, ale myslím, že když člověk věří tomu, co dělá, tak to vždycky dokáže.“

 

foto: Radovan Šubín

Galerie

Tipy redakce

Je to podobně cenná komodita jako voda. I proto se písek krade z pláží

Je to podobně cenná komodita jako voda. I proto se písek krade z pláží

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...

Alkoholismus se dá léčit i mírněji než abstinencí, říká psycholožka Marie Funke

Alkoholismus se dá léčit i mírněji než abstinencí, říká psycholožka Marie Funke

Možná jste si po Novém roce dali jako spousta lidí následující předsevzetí: Už...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.