fbpx
Zveřejněno: 6. 12. 2017

Akrobatické lyžařce a české skikrosařce Nikol Kučerové právě vrcholí přípravy na zimní olympiádu v Jižní Koreji. Každodenní tréninky jsou u nadané sportovkyně samozřejmostí i mimo sezónu, ale čemu se věnuje ve svém volném čase? I o tom si globální stratég a kouč Jan Mühlfeit s Nikol povídal v exkluzivním rozhovoru. 

Nejprve jsme se podívali na výsledky talentového testu, které odhalily nejsilnější stránky krásné olympioničky. Dozvěděli jsme se, že je zvídavá, je schopná opravovat chyby (ať už ve věcech nebo ve vztazích), dosahuje výsledků, chápe souvislosti, miluje historii a každého člověka bere jako individualitu. 

nikol kucerova

Nikol Kučerová s Janem Mühlfeitem

„Popravdě mi hodně pomohlo zjištění, že individuální přístup patří mezi mé silné stránky. Konečně jsem jej začala vnímat jako můj talent, protože mi to bylo odjakživa podáváno spíše jako moje slabina. Můj starší brácha mi vždycky například vyčítal, proč se každého zastávám,“ vzpomíná Nikol a zároveň dodává, že právě její starší bratr měl na ni v životě největší vliv. Ve videu se dále dozvíte, kdy se Nikol dostává do flow, proč studuje zrovna historii, co by ráda dělala po sportovní kariéře, ale především prozradí, že příští rok vydává první knihu. O čem bude? To už se podívejte na naše video. 

foto: Alex Tran

Tipy redakce

Proč se písek krade z pláží? Je to podobně cenná komodita jako voda

Proč se písek krade z pláží? Je to podobně cenná komodita jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi nastane, až zjistíme, že si realitu vytváříme sami

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi nastane, až zjistíme, že si realitu vytváříme sami

Je realita to, co vidíme? Nebo si ji každý z nás vytváří po svém? Co nám vlastně o...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.