fbpx
Zveřejněno: 30. 8. 2017

Český reprezentant v severské kombinaci je momentálně v plném nasazení. Připravuje se na Zimní olympijské hry v Jižní Koreji, které se pomalu, ale jistě blíží, a ve svém volnu se věnuje především rodině a nikdy nekončícím úpravám kolem domu. V talentovém testu Jana Mühlfeita Miroslav Dvořák zjistil, jaké jsou jeho nejsilnější stránky, díky kterým je tolik úspěšný.

Svá nadání zdědil Miroslav dle vlastních slov po rodičích a zúročil je ve svých osmnáctinách. Tehdy si přivezl medaili z Mistrovství světa juniorů. Od té doby patří mezi nejlepší české sdruženáře. S čím byl spokojený na olympiádě v Soči a co by naopak změnil? A má Miroslav nějaké předstartovní rituály? I to se dozvíte v našem videu. 

muhlfeit a mirek

Nejsilnější talenty Miroslava Dvořáka odhalil test Jana Mühlfeita.

Momentálně se Miroslav připravuje na Zimní olympiádu, která odstartuje 9. února 2018. Čemu by se ale chtěl věnovat po sportovní kariéře? "Nad tím nerad přemýšlím, protože kromě solidního sportování v severské kombinaci nic neumím. Nebo jsem na to alespoň zatím nepřišel," usmívá se Miroslav a zároveň přemýšlí nad možnostmi, jako je nástup do armády či trénování mládeže. 

Tipy redakce

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi nastane, až zjistíme, že si realitu vytváříme sami

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi nastane, až zjistíme, že si realitu vytváříme sami

Je realita to, co vidíme? Nebo si ji každý z nás vytváří po svém? Co nám vlastně o...

Proč se písek krade z pláží? Je to podobně cenná komodita jako voda

Proč se písek krade z pláží? Je to podobně cenná komodita jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.