fbpx
Zveřejněno: 13. 3. 2017

Humorný příběh pojednává o osudu tří žen, které se setkávají na fiktivním Bio-kurzu ve snaze najít tu správnou životní cestu. Hlavní aktérky pojaly představení jako odraz dnešní společnosti. Lidé se skrze média často nechávají vést cizím mozkem, slepě následují názory druhých a při tom všem ztrácí vlastní hodnoty i svoji přirozenost. Úžasné herečky nám ve vtipné inscenaci připomenou, že důležitější, než věřit všem ostatním, je věřit především sám v sebe. 

biostory
Hlavními hrdinkami jsou tři utrápené dámy - výživová poradkyně na mateřské dovolené, zubní hygienistka a bláznivá psychiatrička. V prostředí fiktivního bio-kurzu i pomocí praktik duchovního mistra Dušana Hunky touží nalézt samy sebe a být BIO... Pod názvem BIO si totiž nemusíte hned představit jenom produkty ekologického zemědělství, ale i něco jiného. Například Být In Okamžitě, anebo Bohužel I Okraden! 

Dříve člověk hledal uznání ve vnějším světě, dnes chce poznat sám sebe a obojí může být dobrý byznys! Ve špatných rukou se však i viditelně prospěšná idea může stát pro slabší, hledající jedince nebezpečnou pastí.

Herecké trio v podání Daniely Zbytovské, Barbory Seidlové a Nikoly Zbytovské zkrátka musíte na prknech, co znamenají svět, vidět na živo. Těší se na vás v Divadle Bolka Polívky ve čtvrtek 16.3. od 19:00 hodin. 

 

foto: Didivadlo Bolka Polívky a Shutterstock

Tipy redakce

Třetina mileniálů v USA pochybuje, zda je Země kulatá. Zvítězí teorie spiknutí?

Třetina mileniálů v USA pochybuje, zda je Země kulatá. Zvítězí teorie spiknutí?

Tajná spiknutí okolo celebrit nejsou až tak nová. To první se objevilo na sklonku...

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi nastane, až zjistíme, že si realitu vytváříme sami

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi nastane, až zjistíme, že si realitu vytváříme sami

Je realita to, co vidíme? Nebo si ji každý z nás vytváří po svém? Co nám vlastně o...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.