fbpx

Zveřejněno: 13. 3. 2017

Humorný příběh pojednává o osudu tří žen, které se setkávají na fiktivním Bio-kurzu ve snaze najít tu správnou životní cestu. Hlavní aktérky pojaly představení jako odraz dnešní společnosti. Lidé se skrze média často nechávají vést cizím mozkem, slepě následují názory druhých a při tom všem ztrácí vlastní hodnoty i svoji přirozenost. Úžasné herečky nám ve vtipné inscenaci připomenou, že důležitější, než věřit všem ostatním, je věřit především sám v sebe. 

biostory
Hlavními hrdinkami jsou tři utrápené dámy - výživová poradkyně na mateřské dovolené, zubní hygienistka a bláznivá psychiatrička. V prostředí fiktivního bio-kurzu i pomocí praktik duchovního mistra Dušana Hunky touží nalézt samy sebe a být BIO... Pod názvem BIO si totiž nemusíte hned představit jenom produkty ekologického zemědělství, ale i něco jiného. Například Být In Okamžitě, anebo Bohužel I Okraden! 

Dříve člověk hledal uznání ve vnějším světě, dnes chce poznat sám sebe a obojí může být dobrý byznys! Ve špatných rukou se však i viditelně prospěšná idea může stát pro slabší, hledající jedince nebezpečnou pastí.

Herecké trio v podání Daniely Zbytovské, Barbory Seidlové a Nikoly Zbytovské zkrátka musíte na prknech, co znamenají svět, vidět na živo. Těší se na vás v Divadle Bolka Polívky ve čtvrtek 16.3. od 19:00 hodin. 

 

foto: Didivadlo Bolka Polívky a Shutterstock

Tipy redakce

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...