fbpx

Zveřejněno: 2. 2. 2017

Malé ležérní drdůlky, tak zvané MESSY BUNS ovládly svět bleskového hair stylingu. Vypadají efektně, sluší skoro každé ženě a navíc nezaberou déle než pár minut. 

Efektně ale vypadá i stočený k jedné straně v úrovni ucha nebo jen svázaný z poloviny vlasů po vzoru "falešných culíků". Největší důraz se klade na to, aby byl patřičně nadýchaný. Nejlepší začátek je proto vlasy v předklonu prohrábnout prsty a trochu přestříkat lakem na vlasy.

2822dcca40c26025becc2af84bbf670e

Poté je dobré si je rozdělit na pěšinky a vetřít do nich objemový pudr nebo vstříkat sprej. Vlasy můžete i natupírovat. Drdol potom můžete sčesat rovnou v předklonu. Pak přichází čas buď na stočení kolem prstu nebo na použití donutu. Běžně jej dnes koupíte ve větších drogeriích, ale objevíte jej snadno i v doplňkovém sortimentu fashion značek (H&M, Topshop, F&F, Zara aj.). V konečné fázi trochu prsty povolte vlasy u hlavy a zkuste vytáhnout pár pramínků, abyste celému looku dodala ležérnější notu. 

Pokud chcete docílit opravdu nenásilného stylingu, nepřekombinujte líčení. K rozvolněnému drdolu se hodí nude barvy. Pohrajte si s tvarem obočí. V módě jsou silnější linie, kterým se však neodpouští žádná nedokonalost. Spíš než stíny použijte linku, kterou oko orámujte a pořádně zvýrazněte řasy. Rty ponechejte spíše v nahém provedení nebo piužijte trichu načervenalé růže a vytvořte dojem "rozkousaných rtů". 

Stejně efektně a zároveň umírněněji působí pocuchaný drdůlek trůnící na temeni hlavy. Ideální varinat na pracivní meeting nebo obecně k formálnějšímu stylu oblékání. 

Pokud máte objemnější hřívu, budou Vám sedět drdůlky svázané jen z poloviny vlasů. Zbytek můžete nechta volně splývat a vyžehlit nebo jemně navlnit. 

Trošku divočejší varianta, nicméně pro volnější dny, kdy si chcete vyrazit s pár přáteli na brunch, chytlavá a zábavná, jsou pak dva růžky. Všechny účesy si nezapomeňte prohlédnout v naší galerii.

Foto: Pinterest

 

 

 

 

foto: (pin)

 

Galerie

Tipy redakce

Změní se Einsteinova teorie relativity kvůli vesmírným chameleonům?

Změní se Einsteinova teorie relativity kvůli vesmírným chameleonům?

Vesmír se rozpíná a zároveň zrychluje. O tom mezi vědci panuje v zásadě shoda....

V Praze se dají vyžebrat dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

V Praze se dají vyžebrat dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...