fbpx

Zveřejněno: 3. 1. 2017

Bombery ovládly letošní sezónu. Doslova! A svět módy rozhodně jen tak neopustí. Jestli jste mu přišly na chuť, ale ještě nevíte, jak a s čím mu to svědčí, máme pro vás malý fashion guide. No a pokud jste si jej k srdci ještě nepustily, stejně se mrkněte na stylingy, které jsme vytipovali. Zamilovat se je pravděpodobně jen otázka času. 

e794432fcef4ecde20dc385fdb47b814
Bombery byste pravděpodobně prvoplánově zařadily mezi urbanistické kousky a spíše po nich sahaly ve volnějších dnech, kdy se na sebe chystáte navléknout roztrhané boyfriendy a obyčejné bavlněné bílé tričko. Móda ale nemá hranice a nikde není psáno, že jej nemůžete navléknout přes košili nebo šaty. Záleží, který typ si rozhodnete pořídit do svého módního arzenálu.

Bombery pořídíte i s pětistovkou v kapse. Než se ale vydáte na nákupy, popřemýšlejte ale o tom, zda se vám nevyplatí investice do lepší značky a modelu, který unosíte do práce, ve volný čas i na večer. Například saténové nebo jiné lesklé bombery se krásně kombinují na každou příležitost.

Absolutním hitem jsou bombery v army stylu. Populární jsou i různé výšivky na zádech nebo rukávech. Pamatujte na pravidlo, že čím složitější design bude mít, tím obtížněji se vám bude proplétat celým šatníkem.

Pokud máte volnější den, neuděláte chybu dobře padnoucími džíny, jednoduchým bílým tričkem, bílými keckami a nápaditějším bomberem.

 

Army bomber vynikne v kombinaci s jednobarevným outfitem. Vsaďte na černý bodycon rolák, kalhoty cigaretového střihu s dírami a obyčejné bílé tenisky nebo na džíny a jednoduchý top.

Foto: (pin)

 

Galerie

Tipy redakce

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...