fbpx

V Mariánkách můžete vyzkoušet i pravou rakouskou hotelovou kvalitu s obrovskými lázněmi. A taky s klavírem, na který preludoval sám král valčíků

Zveřejněno: 30. 12. 2018

Mariánské Lázně lákají k návštěvě svými léčivými vřídly a krásným prostředím již více než 200 let. Uzdravující účinek zdejších minerálních pramenů a odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky si dopřávala evropská šlechta včetně panovníků a „Marienbad“ byly na konci 19. století nejproslulejšími lázněmi na celém světě. Na tuto úžasnou tradici odkazuje hotel Grand Medspa Marienbad. Okouzlí nejen balneocentrem Medical Spa a výtečnou kuchyní, ale i klavírním křídlem Bösendorfer, na který v hotelu hrál slavný „král valčíků“ Johann Strauss. 

marianky 4

Kdo si chce odpočinou po bahenním zábalu, může se zabalit do četby


Hotel Grand MedSpa Marienbad patří do rakouského řetězce hotelů a rezidencí Falkensteiner. Hosté tak i ve známých západočeských lázních nacházejí srdečnou pohostinnost spojenou s malebným prostředím budov a okolí, kterými je rakouská společnost proslulá. 

Rozsáhlý vodní svět

Rozsáhlý mariánskolázeňský čtyřhvězdičkový hotel sestává z několika budov a nabízí možnost výběru z až pěti kategorií dvoulůžkových pokojů a suites. Hosté v nich najdou vše, na co jsou v luxusních hotelích zvyklí, a to včetně minibaru, satelitní TV, wifi a samoovladatelného vytápění.

Rozsáhlý je i svět saun s finskou, infračervenou a biosaunou doplněný o parní lázeň.

Elegantní prostředí ubytování doplňuje na úctyhodné ploše 2 500 m² Medical Spa. Jeho svět bazénů zahrnuje jak vyhřívaný venkovní a vnitřní bazén, tak i bazén se slanou vodou a samostatné bazény pro léčebné procedury. Rozsáhlý je i svět saun s finskou, infračervenou a biosaunou doplněný o parní lázeň. Součástí Medical Spa je i Lékařské centrum.

marianky 2

Moderní a až rakousky dokonalý bazén na víc než dvě tempa


V nabídce zdravotních a lázeňských procedur nalezneme vedle fyzioterapie, masáží, léčby uhličitým suchým plynem, elektroléčby, léčby kyslíkem, hydrocolon terapie mnoho dalších kúr a procedur. Předností tohoto zařízení je nejen odborná péče, ale i vlastní hotelový léčebný Pramen Alexandra. V medical Spa však na hosty čeká vedle relaxace a zotavení rovněž příležitost zacvičit si v kardiofitness, a dokonce i možnost nechat si zkrášlit svůj účes v kadeřnictví nebo využít pečlivého kosmetického ošetření v oddělení péče o krásu.

Sobotních šest hodů

Hotel Grand MedSpa Marienbad má pro hosty připravenou českou a mezinárodní kuchyni v Restauraci „Johan Straus“. Samozřejmostí je možnost plné penze doplněná bohatým salátovým bufetem. Vrcholem kulinářských požitků je pak sobotní večeře o šesti chodech. Na požádání zde připravují i jídla hostům s diabetem či bezlepkovou dietou.

marianky 3

Denně je ve večerní nabídce také vegetariánský pokrm. Skvělou kávu a nejrůznější drinky lze vychutnat v Lobby baru v anglickém stylu, kde hotel pro své hosty pořádá dvakrát až třikrát týdně kulturní programy s živou hudbou různých žánrů.

Související…

Koupat se ve vodě z elektrárny nebo v lázních komárů a užít si to? Jedině na Islandu!Do sauny s nachlazením? Když vyrazíte včas, tak pomůžeElixír zdraví aneb potraviny, které vám pomohou v boji proti nachlazení

Hotel Grand MedSpa Marienbad připravil pro návštěvníky hned několik zajímavých pobytových balíčků plných oblažujících kúr a wellness procedur na 3, 7 a 9 dní, např. NASTARTUJTE SE DO NOVÉHO ROKU, „ALEXANDRA“ PREVENTATIVE HEALTH MEASURESS nebo METABOLIC BALANCE. Více informací najdete na stránkách provozovatele hotelu.

Tipy redakce

Proč se krade i písek z pláže? Je to cenná komodita, která mizí stejně jako voda

Proč se krade i písek z pláže? Je to cenná komodita, která mizí stejně jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...

Jde ještě o klimatickou nouzi, nebo už paniku? 10 otázek a odpovědí o přehřívání Země

Jde ještě o klimatickou nouzi, nebo už paniku? 10 otázek a odpovědí o přehřívání...

Praha 7 vyhlásila v květnu stav klimatické nouze , jak ji (a nejen ji, ale celou...

Twitter uživatelům ukazuje, co mají rádi za reklamu. A někdy je dost mimo

Twitter uživatelům ukazuje, co mají rádi za reklamu. A někdy je dost mimo

Inferred interests neboli „odvozené zájmy“ je název funkce sociální sítě Twitter,...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.