fbpx
Zveřejněno: 17. 3. 2017

Je to sotva pár dní, co se Flowee „narodila“. Za tu chvilku, co se rozkoukává na mediální scéně, nám přinesla spoustu radosti a to formou každého nového z vás, kteří jste se rozhodli dát nám šanci ukázat, že věci jdou dělat jinak, a že ty malé změny nestojí nic než pár minut zamyšlení.

img 7205
Jsme moc rádi, že jsme se nemýlili a skutečně se ukázalo, že svou „programovou nabídkou“ vyrovnáváme  jakousi „díru“ na trhu a stejně tak nás těší, že je o témata osobního rozvoje sílící zájem.

Naší důležitou součástí jsou exklusivní spolupráce s osobnostmi, které sami považujeme za ty největší opinion leadery. Jedněmi ze jmen, jejichž spolupráce si velmi vážíme, jsou Jan Mühlfeit a Kateřina Novotná. Vnímáme je jako průkopníky objevování talentů.

Bývalý president Microsoftu, dnes globální stratég a kouč vytvořil na základě své globální zkušenosti zcela unikátní metodiku, jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy, jak zformulovat osobní vizi a jak realizovat tuto vizi pomocí osobní výjimečnosti. Jan učí svůj kurz na celém světě, a to jak v soukromém, tak i veřejném sektoru. Kateřina jej před dvěma lety přepsala i pro dětské publikum. Spolu nyní přednáší Odemykání dětského potenciálu, které pomáhá rodičům najít dětské talenty a přivádí je na ten správný směr, kterým by se mělo dítě ubírat. Tato otázka je zvlášť klíčová mezi 10 až 14 lety, kdy se děti poprvé rozhodují, čemu se chtějí věnovat.

Oba lektoři kývli na nabídku flowee.cz vést pravidelný videopořad Odemkněte potenciál svých dětí, který plánujeme uveřejňovat ve středu ve 12:30. Prostřednictvím toho se otevírá prostor pro všechny z Vás, kteří máte děti a chcete je podporovat v tom, na co jsou šikovní.

Od 15. 3. můžete zasílat své dotazy, buď k nám do redakce na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přímo do komentářů pod příspěvek či soukromých zpráv na naše facebookové stránky.

Věřím, že pořadů, které Vám budou otevírat nové obzory, budeme začleňovat více.

 

Děkujeme Vám ještě jednou za přízeň.

Krásné skoro jarní dny Vám za celou redakci přeje

17357297 10212693131829813 2025545460 o

 

 

Tipy redakce

Alkoholismus se dá léčit i mírněji než abstinencí, říká psycholožka Marie Funke

Alkoholismus se dá léčit i mírněji než abstinencí, říká psycholožka Marie Funke

Možná jste si po Novém roce dali jako spousta lidí následující předsevzetí: Už...

Třetina mileniálů v USA pochybuje, zda je Země kulatá. Zvítězí teorie spiknutí?

Třetina mileniálů v USA pochybuje, zda je Země kulatá. Zvítězí teorie spiknutí?

Tajná spiknutí okolo celebrit nejsou až tak nová. To první se objevilo na sklonku...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.