fbpx
Zveřejněno: 27. 3. 2017

Pokaždé, když čtu následující řádky, mám slzy v očích. Proto si myslím, že je důležité je sdílet. Věřím, že se budou líbit i vám.

Závěr z knihy VY JSTE PLACEBO/Dr. Joe Dispenza: "V biologii existuje jeden princip, který obdivuji - EMERGENCE (objevení se). Už jste někdy viděli hejno ryb plujících stejným směrem najednou? Nebo hejno stovek ptáků v letu pohybujících se společně jako jedna mysl? Možná si myslíte, že všichni jednotlivci ve skupině následují vůdce, ale není tomu tak. Ukazuje se, že tato úroveň souladu je jev směřující zdola nahoru - každý je vůdcem. Všichni jsou součástí stejného kolektivního vědomí, které provádí stejnou věc ve stejném čase. Jako by byl tento celek spojen v informačním poli mimo čas a prostor. Jedna komunita se prezentuje jako JEDNA MYSL. Organismus je stvořen z každého jednotlivce, který se stává jedním. V MNOŽSTVÍ JE SÍLA.

hanusova human plus 89350549 jste placebo 400
Byli jsme naprogramováni a naučeni podvědomě věřit tomu, že pokud vneseme do světa příliš mnoho zápalu a změn, jistojistě nás zavraždí. Ale možná se konečně dostáváme do doby, kdy je DŮLEŽITĚJŠÍ PRO PRAVDU ŽÍT NEŽ PRO NI UMÍRAT.

Když stovky, tisíce či dokonce miliony lidských bytostí přijmou za své NOVÉ VĚDOMÍ založené na možnosti, spojí své činy se svými záměry a budou žít nejvyššími vesmírnými zákony lásky, vlídnosti a soucitu, objeví se nové vědomí - a my poznáme skutečnou JEDINOST. Pak zde bude prostě PŘÍLIŠ MNOHO VŮDCŮ, ABY BYLO MOŽNÉ JE ODSTRANIT.

Když jste odhodlaní vydat ze sebe to nejlepší a PŘEMOCI SOBECKÝ STAV MYSLI HNANÝ STRESOVÝMI HORMONY - pak společně MĚNÍME SVĚT TÍM, ŽE MĚNÍME SEBE. A když se dost z nás naladí do celistvějších lidských bytostí, pak se po celém světě objeví jednotlivé komunity, v nichž žijeme, a nakonec zničí současný styl myšlení založený na strachu, soutěživosti, nedostatku, nepřátelství, hamižnosti a podvodu. Časem bude to STARÉ ZCELA POHLCENO NOVÝM.

Představte si svět, kde lidé stejně jako hejno ryb ŽIJÍ JAKO JEDEN. Kde každý přijímá za své podobné povznášející myšlenky spojené s neomezenými možnostmi a tyto myšlenky umožňují lidem mnohem lépe vybírat, dávat najevo altruističtější chování a vytvářet mnohem poučnější zkušenosti. Pak by lidé už nežili v emocích založených na úsilí o přežití a necítili by se odděleni. Naopak, žili by mnohem širšími, nesobeckými, VROUCÍMI EMOCEMI. Cítili se být více energií než hmotou a spojeni s něčím větším, co je přesahuje.

Kdybychom to dokázali, pak by se OBJEVIL ZCELA NOVÝ SVĚT a my bychom žili podle nového kréda vycházejícího z OTEVŘENÉHO SRDCE.

Neexistují žádné školy starověké duchovní moudrosti, které sídlí na vrcholcích Himalájí a čekají, až nás zasvětí a my se staneme mystiky a světci. NAŠE ŽIVOTY JSOU NAŠÍM ZASVĚCENÍM DO VELIKOSTI."

foto: www.knihcentrum.cz, Shutterstock

Tipy redakce

Fotíte rádi? 99 procent fotek, které pořídíte, nikoho nezajímá. Vlastně ani vás

Fotíte rádi? 99 procent fotek, které pořídíte, nikoho nezajímá. Vlastně ani vás

Novinář Chris Taylor na serveru Mashable pregnantně vyjádřil stav , ve kterém se...

Alkoholismus se dá léčit i mírněji než abstinencí, říká psycholožka Marie Funke

Alkoholismus se dá léčit i mírněji než abstinencí, říká psycholožka Marie Funke

Možná jste si po propité silvestrovské noci dali jako spousta lidí následující...

Vyrobí palivo budoucnosti slunce? Mohlo by, a to na bázi fotosyntézy

Vyrobí palivo budoucnosti slunce? Mohlo by, a to na bázi fotosyntézy

Alternativní zdroje energie jsou oblíbeným zaklínadlem současnosti. Problém je...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.