profilova foto
designér a blogger

Ačkoliv na první pohled nevypadám, miluji práci s nářadím, štětcem i šicím strojem. Design, fantazie, kreativita, umění...to vše je mojí vášní. Moji tvorbu silně ovlivnila Latinská Amerika, konkrétně Kolumbie, kde jsem nějaký čas žila. Její barvy, divokost a jedinečnost se odrážejí ve všem, co dělám. Kromě vlastní autorské kolekce a zakázkové tvorby pořádám kreativní tvořivé workshopy. Moje cesta k založení vlastní značky By Vera byla značně klikatá a dlouhá. Předcházelo jí mnohaleté podnikání v marketingu plné stresu a také obavy všeho se pustit a začít úplně nový život. Musela jsem se vrátit ke svým dětským snům, znovu objevit zapomenutou kreativitu a touhu tvořit. Dnes vím, že jediné hranice mám ve své mysli.

Těším se na společné tvoření ....

"Fantazie má jen Tvoje hranice." 

Napadlo vás, že tkaná předložka může sloužit i jinému účelu? Je pevná, snadno udržovatelná a mnohdy i díky své pestrosti velmi pěkná. Navíc jde o rychle a jednoduše zpracovatelný polotovar. Zkrátka disponuje všemi předpoklady pro využití na výrobu nákupní tašky.

Obal, kryt, pouzdro… Ty všechny věci mají jeden hlavní úkol. Chránit náš telefon. Nevím, jak je tomu u vás, já jej však v ruce držím téměř neustále. Proto od pouzdra kromě ochrany očekávám i plnění funkce módního doplňku.

Určitě to znáte také. Často něco hledáte a zjistíte, že je to v druhé kabelce, popřípadě víte, že je to v té, kterou máte v ruce, ale nenávratně ztraceno v útrobách. Řešením je organizér, na který budete potřebovat jen asi čtyřicet minut času, pár starých kousků látky a chuť relaxovat.

Možná si říkáte, proč právě Abu Dhabi? Určitě znáte kultovní seriál Sex ve městě, v jehož celovečerním ztvárnění se hlavní hrdinky vydají objevovat krásy dálného východu.

Víte, že i z obyčejných sandálů můžete vytvořit jednoduchým „faceliftem“ osobité boty do města či k vodě? Postačí vám k tomu stará džínová košile.

I pro plavkovou sezónu platí proměnlivost módních trendů. To ale neznamená, že kvůli tomu musíte hned běžet do obchodu pro nové.

Pestrobarevné šaty, maxidélky a volány, to vše evokuje volání dálek. Završeno koženými a zlatými doplňky, smalty a opulentními šperky z přírodních kamenů. Skvostná a originální, divoce barevná a navýsost extravagantní, každopádně nepřehlédnutelná – taková můžete být.

Etno styl se ve světových trendech objevuje téměř každoročně a není tomu jinak ani letos. Podmanivá bohémská móda si opět získala srdce oděvních návrhářů, a tak se můžeme těšit na pořádnou dávku třásní, vzorů, střihů a materiálů inspirovanou exotickými krajinami a americkými indiány.

Blíží se léto a s ním spojené pláže, koupaliště, rybníky zkrátka pohoda u vody. Plážovou tašku většinou neplníme drahými věcmi, avšak jak to řešit s nezbytnými doklady a penězi minimálně na sodovku? Já vyzkoušela peněženku vyrobenou z kapsy džínové bundy, kterou doplňuje náramek na ruku z manžety...

Ramena ven! To je módní heslo léta. Tato košile s odhalenými rameny vás provede horkou letní érou při každé příležitosti!