fbpx


Zveřejněno: 1. 3. 2017

Jan Mühlfeit, zkušený globální manažer, který strávil 22 let v Microsoftu a spolupracoval s nejlepšími lídry a mysliteli globálního světa, přichází spolu s Kateřinou Novotnou exklusivně pro Flowee s novým formátem poradny pro rodiče a jejich děti - Odemkněte potenciál svých dětí. Těšit na na něj můžete dvakrát měsíčně. 

shutterstock 394222996
"Každé dítě se narodí jako originál s celou řadou talentů. Škola talenty bohužel nerozvíjí, ale soustředí se pouze na stránky slabé a eliminaci chyb. Důležité je pomoci dětem tyto talenty najít, podpořit jejich rozvoj a naučit je začít je efektivně využívat," říká Jan Mühlfeit.

"Jen tak totiž dítěti pomůžete dosáhnout úspěchu a spokojenosti v životě," doplňuje lektorka a spoluautorka Odemykání dětského potenciálu Kateřina Novotná, která před dvěma lety rozpracovala Janův úspěšný seminář Odemykání lidského potenciálu a překlopila jej do dětské verze. 

Dnes oba lektoři v prostorách Recruitment Academy společně pořádají celodenní semináře pro rodiče s dětmi. Základem je vypracování testu, který odhalí předpoklady dítěte pro danou oblast.

Semináře jsou rozděleny na část teoretickou a praktickou a jsou vhodné jsou pro děti od 10 do 14 let, ale pro velký zájem právě vzniká i verze pro středoškoláky, kteří se rozhodují, kam dál.

Nový pořad exklusivně na flowee!

Ve spolupráci s Janem a Kateřinou pro Vás připravujeme poradnu Odemkněte potenciál svých dětí, ve které budeme vždy ve středu odpovídat na tři nejlepší dotazy týkající se dětí a jejich talentů. Své dotazy nám můžete posílat do zpráv na našich facebookových stránkách nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

První díly jsou On air!

Sledovat je můžete zde Odemkněte potenciál svých dětí: 1. díl a Odemkněte potenciál svých dětí: 2. díl

Tipy redakce

Objevila se nová planeta v naší galaxii? Taky je možné, že jde jen o černou díru

Objevila se nová planeta v naší galaxii? Taky je možné, že jde jen o černou díru

Aby nějaký astronom objevil novou planetu v naší sluneční soustavě, to je věc...

Práce jako smysl života: V Americe se „workismus“ stal novým náboženstvím

Práce jako smysl života: V Americe se „workismus“ stal novým náboženstvím

V roce 1930 napsal ekonom John Mayard Keynes esej nazvanou Economic Possibilities...