fbpx


Zveřejněno: 11. 3. 2017

Lidé se mě často ptají, jak jsem získala nadpřirozené schopnosti, díky kterým můžu léčit nebo například ohýbat vidličky. Odpověď je jednoduchá. Nemám žádné zvláštní schopnosti. Jen jsem v určitém momentě svého života připustila možnost, že existují i věci, které mě dalece přesahují a kterým nemůžu zcela rozumět.

Přestala jsem se jich bát a vzdorovat jim, otevřela jsem se jim a začala jsem je aktivně zkoumat. Od té doby jsou mi zcela k dispozici a mohu s nimi bez velkého úsilí i pracovat. Stejně tak jsou k dispozici vám všem. Jedná se o základní vesmírné zákonitosti, na jejichž principech tento svět funguje odnepaměti. Jsou všude - v nás, kolem nás, ve věcech, v rostlinách i ve zvířatech.

prezentace2
Jen musíme připustit, že jsme součástí většího celku a že to, jak náš svět funguje, neřídíme, pouze máme možnost to ovlivnit. Evoluce nás v minulých stoletích zavedla na cestu vývoje technologií. Zaměřili jsme se především na výkon a na to, co jsme schopni vytvořit VNĚ.

Přerušili jsme spojení. Byla to doba vlády rozumu a ega. V něčem krutá, ale zároveň velmi důležitá. Vymysleli jsme díky tomu úžasné věci. Možná jsme se potřebovali na čas zcela odpojit, abychom toho mohli přes veškeré průmyslové revoluce, vědecké experimenty a války dosáhnout. Dnes si opět začínáme uvědomovat, že aby bylo vše v rovnováze, musíme využívat i to, co se nachází UVNITŘ nás.

Důležitým úkolem, který před námi nyní leží, je propojit obě tyto věci dohromady. Využít vše, co jsme jako lidstvo vymysleli rozumem, a spojit to se zákonitostmi přírody a vesmíru, které nosíme v sobě. Technologie použité v souladu s přirozenou spiritualitou jsou branou do další evoluční etapy, která nám umožní rozvinout celý náš lidský potenciál.

Energie a vesmírné zákony jsou zcela přirozené věci. Není potřeba se jich bát, naopak je účelné naučit se je víc vnímat a objevovat. Jsou naší neoddělitelnou součástí. V přírodě fungují automaticky - zvířata ani rostliny neumí myslet, a proto se nikdy neoddělují od přirozeného spojení. Díky tomu stále vzniká nový život a vyvíjí se zcela dle vlastních zákonitostí. Příroda má dokonalý design.

My lidé na své spojení často zapomínáme, protože máme schopnost myslet. Jenže aby nám myšlení mohlo dobře sloužit, je nejprve potřeba pochopit, jak funguje. A také se ho naučit dobře zvládat, aby nám nebránilo plnohodnotně žít a tvořit. Myšlení totiž stojí na pozadí celé naší reality. Vše, co se vyskytuje v našem světě, byla vždy nejprve něčí myšlenka. To, jak a o čem přemýšlíme, tvoří náš svět do posledního detailu - zhmotňuje se to kolem nás v podobě zdraví, vztahů, práce, věcí a situací. Je to naše realita. A realita našich myšlenek se následně promítá i do toho, jak myslí naše rodina, město, stát... svět. To, jak myslíme, to i denně žijeme. Čím lepší myšlenky budeme myslet, tím lepší bude náš život. Čím více nás bude myslet dobré myšlenky, tím větší je šance změnit to, co nám nevyhovuje. Ukliďme si důkladně každý ve své vlastní hlavě a vědomě stále sledujme, co se nám v ní honí. Pokud se nám to nelíbí, můžeme to přece kdykoliv změnit - a tím i svůj život, svou DNA a v konečném důsledku tím ovlivnit to, jak vypadá náš svět.

prezentace3
Nakonec ještě zpátky k "nadpřirozeným" schopnostem. Dovolme si připustit, že jsou zcela přirozené. Jsou v každém z nás, vždy byly a budou. Jsou stejně jako my součástí toho, co je. Není důvod se tomu bránit nebo mít strach. Jediné, co musíme udělat, je začít o tom správně přemýšlet, dovolit si s tím pracovat, mít chuť to objevovat, naučit se, jak to zaktivovat a používat to konstruktivně a vědomě. Pak už stačí jen se zdokonalovat.

Dávné civilizace dokázaly i bez použití technologií vybudovat stavby, nad kterými nám dodnes zůstává rozum stát (například egyptské pyramidy). To nám po celé věky tiše připomíná, že je to opravdu možné. Správně zacílená myšlenka, ke které přivedeme potřebnou energii, aby se mohla zrealizovat, může nejen měnit strukturu hmoty a ohýbat například příbory. Je to velmi mocný nástroj, s jehož správným využitím můžeme udělat prakticky cokoliv.

Když obnovíme své přirozené vnitřní spojení s vesmírem, použijme technologie, které máme dnes k dispozici, přidáme správné myšlenky a přivedeme k tomu konstruktivní energii, nic už nebude nemožné.

Foto: Tereza Hanusová

Tipy redakce

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...