fbpx

Nová televizní stanice mediální skupiny A11 láká na známé tváře i umělou inteligenci 2 fotografie
Zleva: Marcel Procházka, ředitel, České radiokomunikace. Aleš Zavoral, ředitel, mediální skupina A11. Eva Stejskalová, ředitelka, televize A11. Miloš Mastník, CEO, České radiokomunikace. (zdroj: Media List)

Revoluční inovace ve zpravodajství v podobě speciálních avatarů, zahraničních filmů a seriálů, ale i vlastní pořady s oblíbenými tvářemi, jako je herec Jaroslav Dušek, investigativní novinář Josef Klíma či moderátor Vlasta Korec. To vše bude k vidění na novém kanálu A11, který zahajuje své celoplošné vysílání 27. dubna 2023

Zveřejněno: 5. 4. 2023

Spektrum tuzemských stanic již za pár týdnů rozšíří nová televizní stanice A11, jež navazuje na více než desetileté fungování Regionální televize CZ. Svou rozmanitou programovou nabídkou, z velké části zaměřenou na vlastní tvorbu, plánuje zaujmout co nejširší divácké publikum.

Unikátní prvenství

Prvenství si tým A11 bezpochyby připíše v oblasti televizního zpravodajství, kdy se na obrazovce objeví moderátoři z řad umělé inteligence. Jde o vůbec první takový projekt v České republice.

O své místo nepřijdou ani moderátoři z masa a kostí, kteří doplní speciální avatary. A jejich počet není stále definitivní. Televize tak ve dnech 13. a 14. dubna 2023 pořádá casting na nové tváře. Zájemci se mohou přihlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

jaroslav dusek osobnosti.cz

A11 láká na zajímvý program a známé tváře: Jaroslav Dušek. (zdroj: osobnosti.cz)


Kromě zpravodajství připravuje A11 širokou škálu zábavných pořadů – Mladý svět s Barborou Hlaváčkovou, Světlá hodinka s Jaroslavem, kam si bude zvát oblíbený herec Jaroslav Dušek zajímavé a originální hosty, po stopách zločinců se bude zase pravidelně vydávat Josef Klíma.

A jak slibují tvůrci, toto je teprve začátek a diváci se mohou těšit na další atraktivní jména z řad osobností českého showbyznysu i lákavou nabídku filmových trháků.

Televize A11 bude sídlit v nových prostorách Košířské brány, do kterých se v první půlce dubna stěhují i redakce printových titulů společnosti. Všechny prostory Košířské brány byly budovány pro společný chod vydavatelské a televizní části mediální skupiny A11 a kromě prostorného newsroomu zahrnují i velkorysá, zcela nově vybudovaná televizní studia.

„Mediální skupině A11 se podařilo vybudovat unikátní projekt novin Náš REGION a v posledních letech přidat další desítky tištěných a webových titulů nebo úspěšných eventů. Nyní nadešel čas posunout náš byznys o další kus dál. Televize A11 nabídne zábavu a zpravodajství skutečně pro všechny a pevně věříme, že si u diváků najde své místo,“ prohlašuje ředitel a zakladatel mediální skupiny A11 Aleš Zavoral s tím, že do budoucna jsou v plánu i další tematické kanály.

foto: Media List, zdroj: Media List

Tipy redakce

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

Život ve městě zvyšuje riziko úzkostí. Co dělat, když se nechcete odstěhovat?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Nejtěžší bylo uvědomění, že nemám opravdu nic, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...