fbpx

Výjimečná intimní péče s organickými surovinami 2 fotografie
zdroj: Onclé

Buďte k sobě laskavá a věnujte zvýšenou péči intimním místům. Dobře a s láskou se o ně starejte. Budete se cítit milovaná, přitažlivá a Vaše nejcitlivější místa budou v bezpečí před zdravotními neduhy

Zveřejněno: 8. 3. 2023

Správně zvolené produkty pro intimní hygienu podtrhnou Vaši ženskost a jedinečnost. Vybírejte ty z organických surovin, vyráběné v Česku. 

Intimní produkty se o Vás postarají

Přípravky přímo určené pro intimní hygienu jsou vyrobeny tak, aby se postaraly o přirozenou rovnováhu mikroflóry v intimních místech. Vy budete dokonale chráněna a v naprostém bezpečí před nežádoucími bakteriemi. Hodnota pH musí být u intimních přípravků nižší. Vaginální prostředí je přirozeně kyselejší, než je tomu u zbytku pokožky. Dosahuje hodnot mezi 3,8 až 4,5 pH. To znamená, že běžná mýdla, která mají pH 5,5 a více, jsou příliš zásaditá a tedy nevhodná.

Česká organika od značky Onclé

Česká značka Onclé a její řada Biorganic vyvinula jemné produkty pečující o nejcitlivější ženské partie. Jde o Intimní čisticí olej a Intimní mycí emulzi. Oba produkty jsou vyráběny v Česku. Jsou lokální, veganské, plné přírodních surovin v té nejvyšší možné kvalitě. Jejich 100% přírodní složení podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky v intimních partiích.

Intimní čisticí olej Onclé

Je bezoplachový produkt, vhodný pro každodenní péči o intimní místa.  Obsahuje BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru a ochranu kůže.

oncle1

zdroj: Onclé


Za svěží vůní stojí citrusové esenciální oleje. Mezi další složky oleje patří kyselina mléčná, BIOLIN P, jojobový olej, kokosová voda, bavlníkový olej. Před použitím olej vždy protřepejte a naneste jej na ubrousek či toaletní papír. Pečlivě zbavte pokožku nečistot. Je skvělý pro každodenní péči i osvěžení na cestách.

Intimní mycí emulze Onclé

Byla navržena pro každodenní použití v intimních partiích žen. Mycí emulze obsahuje 100 % přírodních ingrediencí, které posilují přirozené prostředí intimních míst. Dává nejcitlivějším partiím ženy pocit čistoty a svěžesti během celého dne. Obsahuje přírodní BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru kůže. Dále BIO šípkový extrakt a jemné čisticí složky. Během sprchování či koupele vytvořte jemnou pěnu, naneste citlivě na intimní místa a potom důkladně opláchněte.

Vyhněte se klasickým mýdlům i gelům

Jejich zásaditost narušuje kyselost prostředí intimních míst. Používáním klasických přípravků může docházet k podráždění, svědění, pálení i infekcím. Narušení přirozeného intimního prostředí a zvýšení pH v těchto partiích může vyvolat dokonce zánět močových cest.

Související…

Pravidlo 90 % a otázky naruby: Sedm zásad esencialismu, které vám změní život
Milada Kadeřábková

foto: Onclé, zdroj: Onclé

Tipy redakce

V Praze vyžebráte třeba dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

V Praze vyžebráte třeba dva tisíce za půl hodiny, říká bývalý bezdomovec

Flákač, budižkničemu, alkoholik, čórka. To jsou typické konotace, které si mnoho z...

Horská dráha: Bývala to zábava pro šlechtu, dnes je i prostředkem eutanazie

Horská dráha: Bývala to zábava pro šlechtu, dnes je i prostředkem eutanazie

Matějská pouť na pražském Výstavišti už běží nějaký ten pátek a zdá se, že...