fbpx

Zveřejněno: 1. 3. 2017

Podle mayské astrologie vstupujeme do období 1-Chuen (Opice). Po období Pazourka, kdy jsme na sobě měli pilně pracovat, se dostáváme do období, kdy se lépe můžeme napojit na svou vnitřní moudrost, a tu pak předávat druhým, pokud se na to cítíte připravení. Pokud tuto potřebu necítíte, můžete se hlouběji zabrat do témat, která vás zajímají. Je to čas hlubinného studia, rozjímání a schopnosti předávat svou nabitou moudrost druhým.

Lidé, kteří jsou tímto mayským znamením ovlivnění, v sobě nosí potřebu i dar učit. Mohou uspět ve výzkumu, protože jsou nesmírně zvídaví a touží po moudrosti. Jelikož jsme se ocitli všichni v tomto období Opice, můžeme se lépe naladit na svou vnitřní moudrost a touhu se dále vzdělávat. Proto mnoho lidí ucítí potřebu získat více informací o oborech, které je zajímají. Někteří se rozhodnou, že již mohou druhým předávat znalosti již nabité. Pokud to tak bude zrovna u vás, ujistěte se, že již sami tyto znalosti ve svém životě prakticky uplatňujete.

Co se týká zdraví, je dobré se více informovat o tom, jak jíte a zda cvičíte správně. O tuto problematiku se můžete začít hlouběji zajímat, protože vás to bude bavit. Pokud tím nebudete chtít trávit čas, můžete zajít k někomu, kdo se těmito tématy vážně zabývá. Když si necháte dobře poradit, ušetříte tak spousty času. Využijte pomoc odborníků, kteří budou v tomto čase ve své nejlepší formě. Co se týká finanční roviny, můžete využít svou intuici a dobré podmínky, které toto období nabízí. Buďte nápadití.

shutterstock 492301798

V oblasti práce zkuste o svém oboru více zjistit a zajímejte se o různé trendy a novinky. Nechte se inspirovat a obohaťte své znalosti. Nikdy se nepřestávejte učit, a pokud jste již zapomněli se učit, v tomto období si můžete rozpomenout snadněji. Své znalosti pak předávejte těm, kdo projeví zájem.

V oblasti vztahů můžete v tomto období očekávat, že přijdou chvíle, kdy budete moci někomu výrazně pomoci. Někomu, kdo to opravdu potřebuje. Toto období přeje terapeutům, trenérům a lidem, kteří pracují s druhými lidmi jako mentoři. Zkuste více naslouchat druhým, a když přijde ta správná atmosféra, nebojte se důvěřovat své vlastní moudrosti. V žádném případě na druhé netlačte, protože to není ten nejlepší způsob, jak dosáhnout cíle, přestože to může u některých lidí dočasně fungovat.

V tomto období můžete probudit svého vnitřního učitele. Můžete se napojit na svou jedinečnou moudrost, která je neopakovatelná. Každý prochází speciálním výcvikem, kterému se říká život, a zkušenosti každého z nás jsou velmi rozdílné, ač jsou v mnoha směrech podobné. To je paradox života, který jen potvrzuje svou přirozenou záhadnost a rozmanitost. Moudrost, kterou v sobě objevíte, pak můžete tvůrčím a originálním způsobem druhým předat, pokud to tak budete cítit.

Podle západní astrologie jsme v období Ryb

Ryby jsou velmi spirituální znamení a díky živlu vody, ke kterému je toto znamení přiřazeno, nosí v sobě lidé ovlivnění tímto znamením hluboké a léčivé síly. Každý z nás má schopnost léčit a v tomto období můžeme tyto síly snadněji probudit. Sny mohou být v tomto čase silnější a jasnější. Mohou v sobě nosit poselství pro náš každodenní život, a tak jim naslouchejte a hlavně si je zapište.

Na druhou stranu si musíte dávat pozor na pocity únavy, zapomětlivosti a tendenci podléhat příliš okolním vlivům a špatným návykům. Alkohol a jiné návykové látky mohou být pro mnoho lidí zhoubné, a to platí především pro zrozence v tomto citlivém znamení nebo se týká těch, kteří mají silně aspektován Neptun na osobní planety či silně obsazený dvanáctý dům v osobním horoskopu.

shutterstock 316207910

Kombinace Opice a Ryb 

Toto období bude přát lidem, kteří pracují s lidmi, a to především v uměleckých nebo sociálních oblastech. Znamení Opice používá jak analytickou, tak intuitivní mysl. Znamení Ryb je velmi intuitivní, a tak se tyto dva principy krásně doplňují. Důvěřujte tedy své vlastní intuici, ale nezapomínejte ji prověřovat. Znamení Ryb vládne i iluzím, a tak přestože jsou tyto představy někdy velmi krásné, mohou někdy zavést lidi na prapodivná místa.

Přeji vám ať, se v tomto období prohloubí vaše moudrost a intuice. Můžete narazit na velmi zajímavé lidi, od kterých můžete získat cenné poznatky, díky kterým se přiblížíte rychleji ke své vlastní znamenitosti.

Doporučené otázky pro toto období:

  • Co vím o potřebách svého těla a jak často si ho uvědomuji?
  • Jak jsem na tom s finanční gramotností?
  • Co bych rád studovat nebo prozkoumal?
  • Komu bych mohl pomoci tím, že ho vyslechnu a poskytnu radu?
  • Realizoval jsem své sny?

Doporučené aktivity pro toto období:

  • Cvičte pravidelně a zkoumejte svůj jídelníček.
  • Kupte si knihu o financích a zvyšte svou gramotnost v tomto směru.
  • Věnujte se výzkumu, studiu, čtení nebo psaní. Rozvíjejte svou mysl a prohlubte své znalosti.
  • Zrekapitulujte si svůj život a uvědomte si to, co jste se naučili. S touto moudrostí se podělte s těmi, kterým by mohla pomoci.
  • Udělejte si čas na někoho, kdo potřebuje nutně pomoci v oblasti, kterou dobře ovládáte.

Tipy redakce

Změní vesmírní chameleoni Einsteinovu teorii relativity?

Změní vesmírní chameleoni Einsteinovu teorii relativity?

Vesmír se rozpíná a zároveň zrychluje. O tom mezi vědci panuje v zásadě shoda....

Severní magnetický pól se hýbe a jeho pohyb se zrychluje. Země je v ohrožení

Severní magnetický pól se hýbe a jeho pohyb se zrychluje. Země je v ohrožení

Jdu na sever. A už jdu na jih! Tenhle výrok učitele ze hry Dobytí severního pólu...