fbpx

Zveřejněno: 9. 11. 2017

Trápí vás bolesti zad, svalů a kloubů? Trpíte migrénami? Necítíte v životě naplnění a stále se něčeho obáváte? Náš organismus i mysl jsou vzájemně propojené, a pokud se naučíme rozumět základním principům fungování tohoto dokonalého systému, předejdeme tak mnoha fyzickým i psychickým problémům.

I stres můžeme ovládnout, stačí vědět, jak na to. A proč se nezeptat přímo odborníků na slovo vzatých? Fyzioterapeut Dr. Tomáš Rychnovský, Ph.D., spolu s lektorem a psychoterapeutem Mgr. Milanem Studničkou pro vás o tomto tématu připravili celý seminář, kde vám dají funkční nástroje a tipy, jak o sebe pečovat. Dozvíte se o principech fungování těla, cílených cvicích pro zdravou páteř a bezbolestný pohyb. I správně nastavená mysl je však nezbytnou součástí naší pohody, proto bude dostatečný prostor věnován i tomuto tématu.

Sám sobě terapeutem

Z oblasti psychiky se tedy například dozvíte, jak být v klidu při vypjatých jednáních a situacích, jak se vyhnout syndromu vyhoření a jak případně odhalit, že jste ohrožení, jak svým potížím rozumět a pozitivně je využít, i o tom, jak naše myšlení celkově ovlivňuje náš zdravotní stav.

Nebudou ale chybět ani praktické ukázky, jak si sám pomoci od bolestí zad a kloubů, ale uzdravit i další místa na těle, která nefungují tak, jak byste si představovali.

Až docílíte trvalého klidu a pohody, svou práci i ostatní činnosti zvládnete vykonávat mnohem efektivněji než doposud, navíc si budete život mnohem lépe užívat. Přijďte na seminář Stress management – Tělo a Mysl – jak se o ně starat, který se bude konat 25. listopadu 2017 v Centru fyzioterapie a celostní medicíny Dr. Tomáše Rychnovského, a dozvíte se návod, jak být sám sobě terapeutem.

foto: tomasrychnovsky.cz, zdroj: tomasrychnovsky

Tipy redakce

Co přineslo na Zemi život? Nejspíš vznikl díky činnosti pevninských sopek

Co přineslo na Zemi život? Nejspíš vznikl díky činnosti pevninských sopek

Vznik života je pořád ještě pro nás zahalen tajemstvím, tedy pokud nejsme...

Písek z pláží nekradou jen turisté. Je to podobně cenná komodita jako voda

Písek z pláží nekradou jen turisté. Je to podobně cenná komodita jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...