cviky

Bikiny sezóna se blíží. S těmito cviky budete mít na bříšku pekáč buchet

Oblast bříška je jednou z nejproblematičtějších partií těla, která trápí každou ženu. Obzvláště po porodu břišní svaly ještě více povolí a je nejvyšší čas začít se věnovat dodržování zdravého jídelníčku a zejména pravidelnému cvičení. Přinášíme vám tři osvědčené cviky na zpevnění bříška.

Bolesti těla i mysli spolu úzce souvisí. Jak jim porozumět?

Trápí vás bolesti zad, svalů a kloubů? Trpíte migrénami? Necítíte v životě naplnění a stále se něčeho obáváte? Náš organismus i mysl jsou vzájemně propojené, a pokud se naučíme rozumět základním principům fungování tohoto dokonalého systému, předejdeme tak mnoha fyzickým i psychickým problémům.

Pěkné paže do plavek? S námi to zvládnete!

Krátké rukávy, tílka, šaty na ramínka? Necítíte se v tomto typu oblečení nejlépe, protože vaše paže nevypadají zrovna sexy? Ještě je čas to napravit! Máme pro vás pár cviků, kterými zpevníte nejen ruce, ale komplexně zapojíte celé tělo.

Trápí vás bolesti zad? Zbavte se stresu a protahujte se, jak jen často můžete!

Dva roky zažíval učiněné peklo. Doktoři pro něj měli jen léky na utlumení bolesti. On chtěl víc. Chtěl být zdravý. Podařilo se. Dnes Davído Cháb učí druhé, jak se snadno a navždy bolesti zad zbavit.