fbpx

Ať cestujete do zahraničí s cestovní agenturou, nebo se na cesty vydáváte na blind, vždy je stěžejní důkladná příprava

Zveřejněno: 17. 4. 2019

Plánujete letní dovolenou? Rádi objevujete nová místa? Hledáte ověřené cestovatelské informace? Pak právě pro vás je určen cestovatelský portál cKlub.cz. Na specializovaných stránkách naleznete praktické turistické průvodce, cestopisy, inspiraci na zahraniční dovolené i výlety a užitečné recenze hotelů.

Nezapomínejte na základní informace

Ať cestujete do zahraničí s cestovní agenturou, nebo se na cesty vydáváte na blind, vždy je stěžejní důkladná příprava.

  • Víte, jakou měnou v dané zemi platit?
  • Jsou ve vámi vybrané destinaci dostupné bankomaty?
  • Jaká rizika v zahraničí hrozí?
  • Platí pro české občany vízová povinnost?
  • A co očkování, jídlo, doprava nebo výlety po okolí?

Tyto a mnohé další otázky vám pomůže zodpovědět průvodce pro destinace na cestovatelském portálu cKlub.cz.

Kromě praktických rad týkajících se lokality, najdete na webu také spoustu užitečných informací třeba o letišti. V průvodci po letišti se dozvíte o počtu terminálů a odbavovacích bran, dopravním spojení, parkování nebo o tom, s jakým předstihem být před odletem na letišti. Přesvědčte se sami, že s cestovatelským online portálem je příprava mnohem snazší.

Pomohou uživatelské recenze

Hledáte kvalitní ubytování pro letní dovolenou? Sháníte cenově výhodné přespání na poznávacím zájezdu? I s tím pomůže cestovatelský portál cKlub.cz, na kterém naleznete přehledné hodnocení stovek hotelů ve všech světových destinacích, a to ať už cestujete na indonéský ostrov Bali, za podmanivou krásou Srí Lanky, na exotický Barbados či za poznáním divoké přírody v Kanadě.

Sledujte cestovatelský portál cKlub.cz a buďte v cestování o krok napřed.

Uživatelské recenze hotelů ocení nejen turisté, kteří si potrpí na kvalitní služby, ale také všichni cestovatelé, již se ve výběru ubytování nechtějí napálit. Ostatně recenze hotelů je vhodné projít vždy, neboť pomohou k výběru správného ubytování, zkušenosti hostů totiž mohou poodhalit detaily, na které během rezervace ubytování nemyslíte.

Zájezdy šité na míru

Není plánování zahraničních výletů nic pro vás? Preferujete spíše organizovaný zájezd? Tak nemusíte zoufat, protože na portálu cKlub.cz nechybí ani zájezdy. Na výběr se nabízí pestrá nabídka letních i zimních dovolených po celém světě. Předností je přehledný výběr, snadná rezervace a především zájezdy od renomovaných českých i evropských cestovních kanceláří. Výhodou je široký výběr termínů, díky kterým se nepřizpůsobujete dovolené, ale dovolená se přizpůsobí vám.

Související…

Jak jsem na cestě po Gruzii s růžovým kufrem potkala LetnouOdkrouhnout mě můžou i doma před barákem, vzkazuje stopařka z cesty kolem světaProč se digitální nomád Matouš Vinš vrací do Prahy čím dál radši

Na portále cKlub.cz navíc najdete zájezdy za výhodné ceny. Využít můžete jak oblíbené first minute akce a last minute zájezdy, tak i speciální akční nabídky. Sledujte cestovatelský portál cKlub.cz a buďte v cestování o krok napřed.

foto: cKlub, zdroj: cKlub

Tipy redakce

Mohou změnit Einsteinovu teorii relativity chameleoni? Zatím se žádný nechytil

Mohou změnit Einsteinovu teorii relativity chameleoni? Zatím se žádný nechytil

Vesmír se rozpíná a zároveň zrychluje. O tom mezi vědci panuje v zásadě shoda....

Zloději kradou písek z pláží. Je to podobně cenná komodita jako voda

Zloději kradou písek z pláží. Je to podobně cenná komodita jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...