redukce hmotnosti

Energie a zdraví aneb jak se opět cítit fit - online kurz Tomáše Reinbergra

Energie a zdraví aneb jak se opět cítit fit Jak se cítit a vypadat fit s minimem změn v životě? Chceš zlepšit zdraví, zkvalitnit spánek, shodit nějaké to kilo a celkově rozvinout tvou fyzickou výkonnost? Tento kurz ti s tím pomůže. 30denní garance spokojenosti Certifikát po absolvování kurzu...

Na půst a počítání kalorií zapomeňte. Pro hubnutí je třeba tuk!

Nad příjmem tuků visí vykřičníky. Nedávné studie ale ukázaly, že lidé, kteří tuky přijímají, lépe pálí kalorie a podporují růst svalové hmoty. Obávaný tuk tak tedy paradoxně hubnutí spíš napomáhá.

Nehubnete? Možná za to může nespokojenost v práci nebo málo peněz

Je známo, že jakékoliv shazování kil způsobené diktátem zvenku, je dlouhodobě neudržitelné. Koučka Michaela Pavlíková ale upozorňuje, že obtížné hubnutí má velmi často kořeny v problémech se zaměstnáním, penězi, vztahy, rodinou, intimitou nebo stresem.

Nový objev v redukci hmotnosti: Za nabírání na váze prý mohou strusky

Takzvané strusky představují škodlivé usazeniny, které se ukládají především v tukových buňkách. Důsledkem toho pak nemohou být redukovány, ani když se snažíme držet nejrůznější diety.

Program Sebekoučink (12-týdenní cyklus) - online kurz STOBu

Sebekoučink jedinečný průvodce na cestě za zdravým a vyváženým životním stylem. Program Sebekoučink byl vytvořen pro všechny, kdo se snaží o komplexní změnu životního stylu , nebo mají jen zájem podrobně sledovat a zkvalitnit jeho jednotlivé stránky . Je to nástroj, který Vás bude provázet a...