redukce hmotnosti

Nad příjmem tuků visí vykřičníky. Nedávné studie ale ukázaly, že lidé, kteří tuky přijímají, lépe pálí kalorie a podporují růst svalové hmoty. Obávaný tuk tak tedy paradoxně hubnutí spíš napomáhá.

Takzvané strusky představují škodlivé usazeniny, které se ukládají především v tukových buňkách. Důsledkem toho pak nemohou být redukovány, ani když se snažíme držet nejrůznější diety.

Je známo, že jakékoliv shazování kil způsobené diktátem zvenku, je dlouhodobě neudržitelné. Koučka Michaela Pavlíková ale upozorňuje, že obtížné hubnutí má velmi často kořeny v problémech se zaměstnáním, penězi, vztahy, rodinou, intimitou nebo stresem.

Energie a zdraví aneb jak se opět cítit fit Jak se cítit a vypadat fit s minimem změn v životě? Chceš zlepšit zdraví, zkvalitnit spánek, shodit nějaké to kilo a celkově rozvinout tvou fyzickou výkonnost? Tento kurz ti s tím pomůže. 30denní garance spokojenosti Certifikát po absolvování kurzu...

Sebekoučink jedinečný průvodce na cestě za zdravým a vyváženým životním stylem. Program Sebekoučink byl vytvořen pro všechny, kdo se snaží o komplexní změnu životního stylu , nebo mají jen zájem podrobně sledovat a zkvalitnit jeho jednotlivé stránky . Je to nástroj, který Vás bude provázet a...